Монитор за слушане на тоновете

  • 7 853
  • 55
  •   1
Отговори
  • burgas
  • Мнения: 5
Здравейте!
Въпроса ми е към всички майки и бременни - бихте ли ползвали монитор за слушане и запис на тоновете на бебо.Има такива за домашно ползване със слушалки,дори може да се прави запис на диск и да му пускате музика посредством уреда?Питам,защото случайно попаднах в американски сайт за бременни,където го видях и ме заинтригува.Бил голям хит там.Аз бих го купила,ако по рано бях разбрала,защото допреди първите ритничета,а и след това ако не го чувствах ме гонеше такава параноя - не е за разправяне...Та въпросът ми е - вие бихте ли ползвали такъв уред?

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 21:39 от butty_74

# 1
  • Мнения: 9 814
Не, честно казано не бих ползвала подобен уред.

# 2
  • Мнения: 1 671
Не бих ползвала такъв уред, защото само ще ме психяса допълнително. Пък и аз не съм специалист - може тоновете да не са добри, аз как ще го разбера? Не мога да си разчитам сама записите. Радвай се на бременността и не си мисли глупости и след 28-30 г.с ходи редовно да ти правят запис  Peace.

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз също не бих си купила подобен уред, а и какво значи монитор за слушане?

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не не бих си купила Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 44 035
И аз не бих...прекалено ми е Wink

# 6
  • Мнения: 959
Монитор за слушане на тонове, звучи много странно.  Grinning

Не, не бих си купила. Не мисля, че е необходимо, да притежавам такава вещ.  Wink

# 7
  • Мнения: 4 335
Не не бик си купила и мен така ме гонеше параноята,4е беше достать4но,4е ходих 1-2 пьти на седмица на видеозон и слушане на тоновете Embarassed

# 8
  • Мнения: 4 335
А би ли пуснала линк да видя какво представлява Thinking

# 9
  • Мнения: 518
Странно, но не бих купила. Доктора разбира повече от мен и предпочитам да ида при него, отколкото сама да работя с подобен апарат.

# 10
  • Мнения: 3 621
А би ли пуснала линк да видя какво представлява Thinking

аз май бих си купила

# 11
  • Мнения: 1 763
И аз бих си купила. По време на бременността ми ме гонеше голяма параноя и не бих отказала нещо, което би могло да ме успокоява.

# 12
  • Мнения: 1 900
Когато бях бременна бях взела от една позната такъв уред. Представлява устроиство с с големината на мишка за компютър/дори по-малко/ един колан за прекрепяне към коремчето, слушалки 2 бр. за майката и таткото и диск с разяснение как да се ползва.
Чува се сърцето на бебето. За мен беше приятно преживяване да слушаме сърцето на нероденото си дете. Peace

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Само, ако е в комплект с видеозон и магаре Wink

 Не бих си купила такова неща, за какво ми е!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт