Подарък за 50 г. юбилей - свекърва

  • 1 780
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 816
Момичета, много се затруднявам и ви моля за помощ! Мислех да пусна темата в "На пазар", но сметнах, че тук е по-подходящо, повече хора ще я видят, а и имаше подобна тема, но не ми помогна.
Много си я обичам, чак в заглавието на темата думата "свекърва" ми звучи зловещо. Simple Smile Тя може да си позволи абсолютно всичко, затова подаръкът не трябва да е задължително материален, а напротив - оригинален, изненадващ, докосващ, доказващ обичта ни и въобще колко я ценим.
Юбилеят е на 13 юни, така че няма много време, а ако е нещо, което трябва да се поръчва и чака, съвсем няма време. Голяма купонджийка е, обича танците, забавленията, празненството вероятно ще наподобява сватба, за сравнение - когато се роди дъщеря ми направи подобен купон, за да почерпи, че има внучка, може би повече от 60 души, със запазени стаи в хотел, всичко.. това да добиете представа що за човек е, поводи за веселба и почерпка си измисля редовно и е човек, който страшно много се раздава и помага и на познати, и на непознати.
Ще напиша това, което измислях и отхвърлях - да я пратим някъде на почивка + СПА и т.н., но тя доста често ходи; да й вземем билет за концерт, но също не пропуска, дори сега ще ходим заедно на Металика. Сувенири, часовници, бижута - злато и сребро - самата тя има магазини за всичко изброено, това й е бизнеса и не мога да я изненадам с нищо такова. Бойна мадама е, но все пак екстремни неща не са подходящи, свекърът е по тях - парапланерист, рокер, бънджи.. но това е друга тема. Simple Smile
Мислех си да й подарим звезда, но нещо съм скептично настроена и ми изглеждат фалшиви, ако ме убедите в обратното, може и да помисля пак.
Сега сте вие!  Hug Разчитам много!   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Поръчай да й направят парфюм. Ексклузивно за нея.
Например във Фрагонар http://www.fragonard.com/@en-us/Default.asp

# 2
  • Мнения: 11 816
yourDesire, тя от години използва един и същ, опитвала е и други, подарявали сме и даже, но пак се връща на стария. Благодаря все пак, идеята е оригинала, но не и в нашия случай.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 355
Сисии, в зависимост с какви средства разполагате, идват ми няколко идеи:
    *бутилка вино, произведено в годината и на раждане с уникален етикет с нейната снимка. Мога да ти дам примерен ако те интересува.
    * ако можете да откриете оригинален вестник, издаден на нейния рожден ден, но в Бг това е доста трудно.
    * можете да и гравирате нещо върху кристал. В София не знам къде се прави, но тук има такава услуга: върху плочка кристал с лазер се "гравира" изображение по избор - снимка, пожелание и т.н. Интересно е, защото отвън плочката си е гладка, а после се поставя на нещо като пиедестал, които се върти и осветява изображението. Елеганто и специално за нея.

За друго за сега не се сещам, но пак ще помисля. Успех с идеите! Peace

# 4
  • Мнения: 11 816
Джиджи-биджи, ще помисля върху идеите ти!  Hug

# 5
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Картина, луксозни книги, също и екскурзия -  все пак не е ходила на всички интересни места.

# 6
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Млад стриптизьор и танцьор!!!! Joy

# 7
  • Мнения: 11 816
dianivo, със сигурност ще му се зарадва, но все пак няма да е. Wink

# 8
  • Мнения: 540
Ей това за виното е страхотна идея на мен лично много ми хареса

# 9
  • Мнения: 103
Направете й колаж със снимки, например да започнете със снимки от детството й и да стигнете до снимка с внучката й, естествено да има снимки с по-важните събития от живота й!  Peace
Може и това пък да е допълнение към по-основен подарък!
За друго в момента не се сещам!
Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт