АМИ НА МОРЕ- БЕЗ ПАМПЕРС

  • 1 325
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 875
Има тема за морето и памрерсите  Rolling Eyes Ами на море без памперс??!!!!???

Миналата година бяхме с памперс - бански и е много удобно Blush Но тази ми се иска да е по бански да му диша дупето Mr. Green А и ако е все във водата, много студено държат Rolling Eyes

Въпросът ми е какво правите като му се припишка на детето /ли нещо друго Mr. Green/ Като говорим за 2 годишно дете, което не може много да стиска. Всеки път ли се тича до тоалетната  newsm78 и стига ли се до там?

П.п. Май пак ще опрем до памперс-бански Joy

# 1
  • Мнения: 3 069
Записвм се.
И ние заминаваме скоро но Виктор е на памперси.Мисля да го оставям по голо дупе а  ако направи някоя беля ще събирам след него в пликчета които се запечатват.
За сега това съм измислила.
А с памперс - бански как се чувстваше твоето детенце?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 875
Записвм се.
И ние заминаваме скоро но Виктор е на памперси.Мисля да го оставям по голо дупе а  ако направи някоя беля ще събирам след него в пликчета които се запечатват.
За сега това съм измислила.
А с памперс - бански как се чувстваше твоето детенце?

Не мога да ти отговоря точно, защото случихме студено време и не е влизал във водата  Rolling Eyes И му беше все тая дали ще е с памперс или памперс-бански.
 Дбре де с пликчета, ама като се изпишка Rolling Eyes Ами ако си свали банските и си хване пишото и се изпика на пясъка  Mr. Green ще умра от срам Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 723
Това е възможно най- удачния начин да се научи детето да ходи без памперс. Peace

Записвм се.
И ние заминаваме скоро но Виктор е на памперси.Мисля да го оставям по голо дупе а  ако направи някоя беля ще събирам след него в пликчета които се запечатват.
За сега това съм измислила.
А с памперс - бански как се чувстваше твоето детенце?
....
 Дбре де с пликчета, ама като се изпишка Rolling Eyes Ами ако си свали банските и си хване пишото и се изпика на пясъка  Mr. Green ще умра от срам Mr. Green
Моите деца редовно препикаваха хавлиите на гедерейците ooooh!
...те просто клякаха там, където им дойдеше пишото Crazy
...а аз тактично в този момент извръщах глава настрани
и се правех, че не съм с тях... Whistling
(слънчевите очила се оказват най- полезния аксесоар в такъв момент...) Mr. Green

 

# 4
  • София
  • Мнения: 2 875
...а аз тактично в този момент извръщах глава настрани
и се правех, че не съм с тях... Whistling
(слънчевите очила се оказват най- полезния аксесоар в такъв момент...) Mr. Green

 Joy Joy Joy аааааа и двата варианта ми харесаха ще ги използвам Joy И без това имам нужда от нови очила.

# 5
  • Мнения: 1 312
Моите деца редовно препикаваха хавлиите на гедерейците ooooh!
...те просто клякаха там, където им дойдеше пишото Crazy
...а аз тактично в този момент извръщах глава настрани
и се правех, че не съм с тях... Whistling
(слънчевите очила се оказват най- полезния аксесоар в такъв момент...) Mr. Green

Аха.
И Павел така.
Играе си на вълните и изведнъж го гледам хванал чурката и пишка на брега Embarassed
Работата вече свършена-правя се на разсеяна Whistling
Друго не е вършил на морето,но веднъж му дойде голямата муза на басейна/извън водата/.
Клекна и започна.
Баща му не може да свари да ми маха да ходя да спасявам положенито.
Събрахме съкровището,измихме дупето в банята и така.

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
Моето беше на година и половина...просто по едно време го виждах както си седи да пишка или във водата изведнъж се кротваше за миг.....
Понеже си играеше все до самата вода, не е опишквал кърпи, хора и т.н...
може ако мн се притесняваш е една лопатка и кофичка да събираш пясъка после....

# 7
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Миналата година на морето бяхме без памперс. Няколко пъти се изпишка на пясъка, но на никой не му направи впечатление. Не е припикавал хавлии. Просто както си играе клекнал и си се изпишква. Там имаше и други деца и те също бяха по голи дупета. Само веднъж се изака. Най-спокойно станах, събрах с лопатката акото в една торбичка и го изхвърлих. Изобщо не съм се притеснила нито за секунда. Никой не му обърна внимание. Тази година пак ще сме така. Все пак това са деца, които не могат да се сдържат и всеки е наясно с това. Не бих го държала с памперс, за да му спарва допълнително кожата, на и без това топлото време. Да не говорим за пясъка, който събира.

# 8
  • Мнения: 9 814
Носехме  гърне на плажа и не бяхме единствените.
Другият вариант е да пишка на пясъка, но едва ли това е много удачно.
Лично аз много се дразня от родители, които казват на децата си: 4Иди да се изпишкаш в морето".

Drina какво значи "на никой не му направи впечатление"?! Трябва някой да вдигне скандал или да направи забележка, за да намерите по-подходящо място за ходене до тоалетна ли?
Да, деца са, но точно в този период децата се възпитават!

А децата ви, като си играят по родните си места в пясъчника ли пишкат?!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 735
Малко извън темата-памперс бански от къде се купуват?

# 10
  • Мнения: 690
Миналата година Калоян беше още с памперс, но не съм слагала памперс-гащи, ходеше си с плувки или "мааше" по голо дупе. Не ми се е случвало да се изака, но е пишкал няколко пъти на брега (още не си казваше). Пролетта бяхме на Сандански и в басейна не съм го видяла да пишка... Тази година е без памперс и ще си казва (надявам се  Mr. Green). Ако има тоалетна наблизо ще тичаме до там, ако ли пък не някъде по-настрани ще пишка, а акото (ако се случи) ще го събирам и изхвърлям.

Гърне не смятам да нося. Ми че то като се изпикае там, а няма тоалетна наблизо какво ще го правя  newsm78 Къде ще го хвърлям... А и сега като излизаме не нося гърнето със себе си. Ако има тоалетна тичаме, ако не някъде по на закътано (естествено не в пясъчника, или точно на площадката), ако има ако го събирам...

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
А може ли някой да разкаже по - подробно за тези памперс - гащи, мооля?..

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
Носехме  гърне на плажа и не бяхме единствените.
Другият вариант е да пишка на пясъка, но едва ли това е много удачно.
Лично аз много се дразня от родители, които казват на децата си: 4Иди да се изпишкаш в морето".

Drina какво значи "на никой не му направи впечатление"?! Трябва някой да вдигне скандал или да направи забележка, за да намерите по-подходящо място за ходене до тоалетна ли?
Да, деца са, но точно в този период децата се възпитават!

А децата ви, като си играят по родните си места в пясъчника ли пишкат?!

нямам против и гърне да нося - ама той в гърнето нищо не върши...камо ли преди година...
Ако детето може да се контролира, да ходи на гърне или тоалетна - фима е друг...тук обаче доколкото ръзбирам става дума за тези, които не могат....
А в къщи на пясъчника, ходи освен с памперс и с дрехи и с обувки...щото не е на плаж....

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
А може ли някой да разкаже по - подробно за тези памперс - гащи, мооля?..

Какво да разкажем - като памперс гащи са, но не задържат вода - ни навътре, ни навън, но ако се изака дребото не отива на пясъка. Има на либеро, хъджис и памперс(въпреки, че тях не съм ги виждала по магазините.). В различни номера - както памперсите.
Купуват се от детските магазини или метро...
huggies  - имат или поне имаха и с дисни герои - пух, немо, малката русалка...


- има и сини такива, пак хъгис са.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 09:42 от Angel_Dust

# 14
  • Мнения: 3 929
Ще пишка на брега или вътре във водата, а ако тръгне да ака, ти ще го усетиш и може или да му сложиш памперс тогава, или да го заведеш до тоалетна. Мокрите кърпички вършат чудесна работа в такива ситуации.

Общи условия

Активация на акаунт