Д-р Ослеков, болница Тина Киркова

  • 8 505
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 124
Предстои ми раждане. Моля ви за мнения за д-р Ослеков от Тина Киркова. Колко годишен е приблизително?

Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 060
Предстои ми раждане. Моля ви за мнения за д-р Ослеков от Тина Киркова. Колко годишен е приблизително?

Благодаря предварително.

Около 40 (+/- 1, 2 год.) Само възрастта ли те интересува  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 124
 Laughing Не, разбира се, препоръките ги имам вече, но някакси не ми се ще човекът, който ще ме изражда, да е на около 70 години.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 10:53 от Marigold

# 3
  • Мнения: 108
poiska 700 levana raka, predi rajdaneto, koeto me otkaza

# 4
  • София
  • Мнения: 124
Не че съм много информирана колко ще ми поиска някой друг, но този, при когото ражда впоследствие, колко ти поиска?

# 5
  • Мнения: 108
500 na kasata na bolnicata в деня на секциото, dr Кирил Киров, е после му подарихме бутилка с уиски и бонбони, но защото бяхме много доволни просто.

# 6
  • София
  • Мнения: 112
И на мен ми поиска 700 лв на ръка, а горещо ми го препоръчаха. Не съм доволна, срещнах се с него само веднъж, държа се гадно и това ме отказа. Впоследствие родих при д-р Кирил Киров, пак от Тина Киркова и съм страшно доволна - голям специалист и човек и много коректен.

# 7
Аз съм си родила детето при д-р Ослеков и съм много доволна.С няколко мои приятелки ходим при него в частния му кабинет.Не мога да разбера защо хора,които са отишли в ЧАСТНИЯ му кабинет се възмущават,че са говорили за пари.В частните кабинети никой не ходи насила,а доброволно.

# 8
  • Мнения: 592
Аз също родих второто си дете при Ослеков и съм супер доволна от него.Препоръча ми го моя приятелка родила преди мен,после аз го препоръчах на друга приятелка и тя е супер доволна.Ако го познавах преди това и първото си дете щях да родя при него.
Пари на ръка не ми е искал,платихме на касата,в реанимацията докато бях мина поне 3 пъти,а след това всеки ден идваше да ме види.Такова отношение аз първия път не получих,въпреки,че платих доста повече.
За Д-р Ослеков мога само хубаво да говоря и винаги да съм му благодарна.

# 9
  • Мнения: 511
Др.Ослеков ме пое от първия екип.Той дойде за втора смяна, наложи се секцио което го направи заедно с Др.Царичкова.Доволна съм от държанието и вниманието му към мен,в наш разговор преди да се стигне до секцио го попитах колко струва едно секцио,че още се бавим,отговорими,че не са важни парите,но се опитва да родя нормално,тъй като преди това имам нормално раждане.Следеше ме в реанимация,след това и в родилно.Останах мн доволна от него.








# 10
  • София
  • Мнения: 112
Не мога да разбера защо хора,които са отишли в ЧАСТНИЯ му кабинет се възмущават,че са говорили за пари.В частните кабинети никой не ходи насила,а доброволно.

Само да уточня, че Ослеков сам ме повика в частния си кабинет, аз настоявах за среща в болницата.

Знам, че има много доволни майчета от него, аз лично не бих го потърсила повече, нито пък бих го препоръчала - лично мнение.

Общи условия

Активация на акаунт