11 ОУ, Дианабад

  • 9 981
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 124
Моля за мнения за това училище, предстои ни да си подадем оригинала на удостоверението за завършен предучилищен курс там. Ако можете да ми препоръчате учителка, ще е чудесно. Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 124
Ще побутна темата, пък ако не стане и този път, ще разчитаме на късмет. Между другото, имената на учителките за първи клас са Кръстева, Василева и Йончева.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Не познавам учителките, които ще поемат първи клас през новата година. От тази гледна точка не мога да ти помогна.
Иначе аз съм доволна от училището и от нашата класна, но Радо беше 1 клас тази гдина Simple Smile
Нямам кой знае какви дълготрайни впечатления.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Я...
Изобщо не мога да ти бъда от полза.
И в действителност случайно се набутах в този подфорум...
Но...
Аз съм учила там... Преди има - няма 30-на години...

# 4
xora ,y4ili6tata koito sa nai prepora4vani sa 120to OY , 105 COY ,  22 COY , 20 OY tva sa

# 5
  • Мнения: 187
Моля, мама на четвъртокласник да ми препоръча учителка в 11 ОУ за първи клас за учебната 2010-2011 година. Благодаря предварително! Hug

# 6
  • Мнения: 775
Аз мисля да ида утре до там, да разпитам, разгледам и ако не е много рано да подам молба или каквото е нужно. Но за съжаление също ще разчитаме на късмет, не познавам учителките.

# 7
  • Мнения: 187
Аз мисля да ида утре до там, да разпитам, разгледам и ако не е много рано да подам молба или каквото е нужно. Но за съжаление също ще разчитаме на късмет, не познавам учителките.

Моля те, дай после информация, може и на лични! Колко паралелки правят, видях, че предлагат целодневно обучение, вярно ли е това?

# 8
  • Мнения: 775
Подадох значи молба и копие от акт за раждане в 11 ОУ. Има 3 паралелки, всичките са с английски, занималнята за първи клас е безплатна и е до 17ч. От втори има платена за желаещите до 17:30. Предлагат спортове и танци допълнително. Учат до 12ч., после обядват с учителката от занималнята, играят и в 14ч. започват с домашните.
Много бяха мили, запознаха ме и с трите учителки, но не съм си избирала коя да бъде за нас,то как да преценя. Тъкмо ги хванах като им носиха закуските - някои бяха в столовата, други по стаите. Междучасията на малките ученици и на по-големите се разминават във времето.
Казаха, че през юни ще има родителска среща. Остава само да се занесе оригинал на свидетелство за завършена предучилищна.
Хареса ми училището и живот и здраве догодина сме там. Синът ми се притеснява само, че няма да познава никой в класа си.

# 9
  • Мнения: 187
Анси, благодаря ти за инфото. И аз съм се ориентирала към това училище, за учителките нищо не знам, но ми харесва това, че няма гимназиални ученици. Целодневното обучение също не е лошо.Ще гледам до НГ да намина и аз и ако ми хареса може децата ни да станат съученици Laughing На тази възраст те бързо се сприятеляват, така че въобще нямай грижа за това!

# 10
  • Мнения: 2
Здравейте,
и аз съм с кандидат първокласник за 11- то СОУ, който е от друг район и не се познава с децата. Аз също обиколих училищата наоколо, и мисля, че 11-то е най- добрия вариант, условията са добри, а и няма големи ученици, но не знам, на коя учителка да се спра. Някой има ги опит н учителките за първи клас за 2010/2011г?
Благодаря предварително!

# 11
  • Мнения: 81
Учила съм там преди N години. Беше недобро място. Едва ли си е вдигнало нивото. Това, че няма големи ученици, не бива да ви успокоява.Учила съм и в две други училища и мога да сравня.

# 12
  • Мнения: 212
Учила съм там преди N години. Беше недобро място. Едва ли си е вдигнало нивото. Това, че няма големи ученици, не бива да ви успокоява.Учила съм и в две други училища и мога да сравня.
Направо му е спаднало нивото според мен,а и според познати майки чиито деца учат там.
Не бих си записала детето в това училище,нито в 105то,което е на същия хал ooooh!

# 13
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Писала съм тук вече, но....
Радо е вече трети клас в 11то. Не съм видяла лошо. От класната му пък съм супер доволна.
Чувала съм само за "славата" му от преди.

# 14
  • Мнения: 3
xora ,y4ili6tata koito sa nai prepora4vani sa 120to OY , 105 COY ,  22 COY , 20 OY tva sa


Не споделям това мнение. 105 най-предпочитано? 119, 55 и 11 са много добри училища.

Общи условия

Активация на акаунт