Лятни идеи за баня

  • 3 188
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250042

Ако някоя мама има такава баня, доволна ли е? Очаквам бързи отговори, защото съм се амбицирала до края на лятото да си освежа банята.

# 1
  • Мнения: 3 770
Като цветово съчетание или като мебели? Лилаво и червено в този наситен нюанс ми идва малко в повече.Иначе като мебели комбинацията с порцеланова мивка е по-добре отколкото стъклена - от гледна точка на чистенето !  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 632
И на мен ми идва тежко това лилаво,но въпрос на вкус!

# 3
  • Мнения: 8 999
Не разбирам какво те притеснява. Щом си решила - освежавай! Мебелите ми харесват.

# 4
  • Мнения: 25
Оставете лилавото, то им е на магазина.
Питам за стъклото, наистина ли трудно се маха паста за зъби?

# 5
  • Мнения: 3 770
Ами като всяко стъкло се поддържа по-трудно , особено пък и когато се залива непрекъснато с вода , сапун , крем за бръснене , паста за зъби.Нямам такава мивка и не бих си купила , защото нямам особено желания да й бъда роб.Влизала съм в 2 такива бани на мои приятелки - засечена работа , трябва непрекъснато да лъскаш с парцала! Вземи си порцелановата !  Peace

# 6
  • MJF
  • Мнения: 8 528
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288561.0
за летни ,зимни ,пролетни и есенни.за или против стъкло ,фаянс цветове Peace

# 7
  • Мнения: 46 437
Да, при стълкото голямо слугуване пада.

П.П. Добре е да махнеш първата снимка от албума, иначе си е откровена реклама на магазина ...

# 8
  • Мнения: 3 621
тази баня ще бъде доста трудна за поддържане....а и черното ми идва малко тежко

# 9
  • Мнения: 3 306
Не разбирам какво те притеснява. Щом си решила - освежавай! Мебелите ми харесват.
    Peace 

# 10
  • Мнения: 25
Подлагам го на обсъждане, защото цветовете ми допадат. Има Фън Шуй в тях. Пък и отскоро правя разлика между "брик" и "плъм". Колкото до рекламата на магазина, аз внимавах да не им посоча координатите. Това комплектче, което си харесвам може да се монтира на произволно избрана височина и струва целичкото 792 лв.
Много се зарадвах на "Как изглежда банята ви?" - 1 и 2, дано ми стигне времето да се ориентирам в тези красоти.

# 11
колкото мами толкова мнения
ако това те прави щастлива Давай аз съм за
ти си тази която ще живее следващите 8-10 години в тази баня
не ССф

# 12
  • varna
  • Мнения: 676
Определено не ми допада цветово.

# 13
  • Мнения: 25
А не цветово? Аз нямам цветови проблем, питах не за цвета - сегашната ми баня е синя, но не е за снимане.

# 14
  • Мнения: 16
Аз поради проклетия семеен бюджет на този етап сама съм си интериорен дизайнер /е и се вслушвам във Free съвети/. AnceBonce, ако не ти представлява трудност, изпрати ми на Лично Съобщение, повече информация за тези в албума - за размери, цветове и цени. Не ми се вярва това да е единствената предлагана цветова комбинация. Моята баня е малка и ъгловото ме интересува най-много.

Общи условия

Активация на акаунт