Майка изостави детето си в Пирогов - какви са последствията?

  • 4 586
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 419
Това е новина от днес:
Майка изостави оперираното си момченце на 7 месеца в Кърмаческото отделение на УМБАЛСМ "Пирогов", съобщиха от болничното заведение, цитирано от БГНЕС.
Детето е родено без ляво ушенце и е оперирано от два доброкачествени тумора. Добринка Крумова на 21 година напуснала болницата, заминала си е в родния град Дупница и повече не се е върнала. Бъдещата съдба на бебето Валентин Добринов засега остава неясна.

Сега какво прави държавата за това дете? Не е ли длъжна да приеме, че то има право да бъде осиновено? А майката? Все ми се струва, че не трябва да могат да оставят децата, без да се смята, че могат веднага да се дадат за осиновяване - толкова семейства има,които искат детенце и чакат с години... А тя се прибрала в къщи и го зарязала, ей така, без обаснения... Егати абсурдната история.... 

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А само допреди седмица форумът беше потресен от шеговитата оферта на една немска майка.

Последствия?

За майката - никакви.
За детето - страшни.

# 2
  • Мнения: 5 468
За майката - никакви.
За детето - страшни.
Tired за съжаление е така... И да я намерят и й върнат детето... то вече е зарязвано 1 път.

# 3
  • Мнения: 14 133
Милото детенце!!!  Cry За съжаление последствията ще са само за него.  Cry
Дано поне, ако я намерят да подпише декларация за отказ, за да го осиновят някои добри хорица.   Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 167
А майката се казва Добринка! Егати иронията!

# 5
  • Мнения: 1 021
А майката се казва Добринка! Егати иронията!
Да бе, вярно!  Sad
Ами онова 11 месечното детенце, системно малтретирано от майка си и леля си!  Нямам думи....
Защо изобщо раждат деца такива хора..... Айде да не пиша, че ще ме избие на расизъм.

# 6
  • Мнения: 47 963
Още сутринта като го прочетох и ми стана едно такова гадно  #Cussing out
Поне го е зарязала в болница, ама се чудя сега ако се наложи още процедури , и нея я няма да подпише...ох, каква  е тая майка беее...а и да й отнемат правата, според вас какво ще стане с това бебе, пак в домовете ще иде...

# 7
  • Мнения: X
Дори животните не постъпват така  Cry

# 8
  • Мнения: 114
То това не е МАЙКА. Сега ми иде да взема това бебе от Пирогов, да отида У Дупница и да я намеря тая пикла(на 21 години била), да й покажа бебето и да я питам за какво го е родила изобщо #Cussing out Ейй, много се ядосвам като чуя такива неща!!

# 9
  • Мнения: 673
 Според мен подобно деяние , както и неадекватно родителско поведение е крайно време да се криминализира. Ние станахме нация ,която се чуди как да си напълни домовете за деца без родителски грижи. Живеем в 21 век! Има контрацептиви, абортът не е забранен. След като една жена не е сигурна в майчините си инстинкти, ами просто да не ражда ,бе!  newsm61

# 10
  • Мнения: 600
остави ти майчинския инстинкт, и аз нямах като родих, не знаех какво да си правя детето като плаче. док каза навремето, че това или го имаш, или не идва. ама не съм си зарязала детето. опитвам се всичко то себе си да дам. тази ще излезе или малцинствена, или някаква недобре умствено. нормален, средностатистически, средноинтелигентен човек не си оставя детето. някои от тях според мен дори не осъзнават какво им се е случило - появата на детето. няма мозък в главата. никакъв. това е.

# 11
  • Мнения: 851
Честно ви казвам не мога повече да чета и разбирам такива неща. Адски се разстройвам. Преди не бях така...но откакто родих дъщеря си подобни истории ми бъркат толкова надълбоко в душичката, че откачам. Не може такава несправедливост - толкова хора нямат деца и отчаяно искат, а такива свини раждат и ги зарязват. Как сърце им дава...Това са изродки! Да го дават това детенце за осиновяване и дано някои свесни хора го вземат и му дадат любовта и грижата, която тая идиотка никога няма!

# 12
  • Мнения: 3 929
Честно ви казвам не мога повече да чета и разбирам такива неща. Адски се разстройвам. Преди не бях така...но откакто родих дъщеря си подобни истории ми бъркат толкова надълбоко в душичката, че откачам. Не може такава несправедливост - толкова хора нямат деца и отчаяно искат, а такива свини раждат и ги зарязват. Как сърце им дава...Това са изродки! Да го дават това детенце за осиновяване и дано някои свесни хора го вземат и му дадат любовта и грижата, която тая идиотка никога няма!
И аз съм така. Станала съм свръхчувствителна на такава тема.

# 13
  • Мнения: 47 963
Детето е на 7 месеца вече, все пак не го е родила и изоставила
Дали пък не е финансово затруднена или нещо друго да има....в смисъл , което да е причина да си тръгне внезапно...

# 14
  • Мнения: 673
 Аз не бих могла да я оправдая ,каквито и да са и причините. Детето си не бих изоставила, каквото и да ми се случва. В кофите ще ровя ако трябва.

Общи условия

Активация на акаунт