до кога отделно пускате пералня за детските дрешки

  • 3 355
  • 112
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 604
Чудя се дали вече не мога да пускам детските заедно с нашите. Вие как сте процедирали?

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Вече колко е голям този чаровник Heart Eyes newsm78

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
До 1г. ги перях отделно, после заедно с нашите. Сега - пак така!  Peace

# 3
  • Мнения: 764
Аз до година и два, три месеца му пусках дрехите отделно. Сега вече смесвам, но когато го правя слагам детския прах за пране, който ползвам. И аз се чудех дали вече мога да го правя и накрая по усет реших, че вече е време.

# 4
  • Мнения: 2 531
Не ги деля на бебешки и не, а по скоро на белъо- там са бебешките и на връхни  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 131
Понякога смесвам, понякога - не. С детските слагам, например, наши светли дрехи - ризи на мъжа ми, мои блузи, светли панталони. Понякога дрехи на детето пускам с нашите чаршафи. Но, когато слагам в пералнята дрехи на малкия, пера с Тео бебе, независимо, че има и наши вътре.

# 6
  • Мнения: 257
Докато навършиха  година.

# 7
  • Мнения: 1 049
До около годинката ги перях отделно с бебешки прах, после всичко заедно с нашите.  Hug

# 8
  • Мнения: 3 478
Аз все още ги пера отделно, но само защото успявам да събера цяла пералня само с тях. Иначе смесването не ме притеснява, случвало се е да пусна нещо мое с детските и обратно.

# 9
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз мисля да ги разделям до годинка  Peace

# 10
  • Мнения: 8 221
Някъде до към година.

# 11
  • Мнения: 4 111
Пера ги отделно, случва се да изпера някоя връхна дреха с нашите, но не бих прала нашето бельо и чорапи с детските дрехи.

# 12
  • Мнения: 2 310
Пера дрешките й все още отделно и ползвам бебешки прах.
Не ми представлява трудност,свикнала съм!

# 13
  • Мнения: 274
На малката ги пера отделно все още,а на голямата дрехите ги пускам с нашите.

# 14
  • Мнения: 1 674
С баткото до към годинката.Сега малката още я пера отделно.

Общи условия

Активация на акаунт