Реакции от първа реимунизация против ДТК

  • 470
  • 4
  •   1
Отговори
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Много съм притеснена - вчера сутринта ходихме на консултация на сина ми(1г6м)и доктора каза че трябва да му сложи ваксина, която била малко болезнена и евентуално около нея да се подуе.От вчера на обяд синът ми лежи и не иска да си движи крачето.Обадихме се на доктора и той каза,че си щади крака защото го боли и за това не иска да го движи и да му дадем хексалгин.Синът ми снощи беше с температура и тази сутрин се опитваше да се движи ,но не успява,изобщо не иска да си свива крачето,иначе се смее и иска да си играе.Сутринта ходихме при доктора и той каза че нищо му няма и до 1-2 дни трябва да се оправи.Сега пак е с температура и крачето го боли. Дали наистина това е реакция от имунизацията. Някой преживявал ли е такова нещо.Съжалявам че го написах толкова объркано,дано сте ме разбрали, но много се притеснявам да не му стане нещо на крачето,да не е засегнал някой нерв или нещо друго

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Навремето на баткото я биха в ръчичката - отече и се зачерви цялата, май и температура вдигна.
Аз бих се консултирала с още един лекар.

Стискам палци бързо да му мине на Малчо Peace!

# 2
  • Мнения: 2 124
Ние минахме вече всички имунизации - досега съм нямала абсолютно никакви проблеми, само става по-раздразнителна и прескачах къпането. Но всеки организъм е различен.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ние минахме вече всички имунизации - досега съм нямала абсолютно никакви проблеми, само става по-раздразнителна и прескачах къпането. Но всеки организъм е различен.
При синът ми беше така

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
А бих го завела при друг лекар.Дано нищо му няма на детенцето  Praynig  Hug

Общи условия

Активация на акаунт