Кога ще отвори басейнът в Кубратово?

  • 8 010
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
Здравейте,
та това ми е питането, някой ако знае.... Wink

# 1
  • Мнения: 7 947
Миналата година юни месец вече работеше - не съм ходила, но вилата ни е в тази посока, та помня Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Ух, как го чакам smile3508 Миналото лято се отвисяхме там. Малкия сам долазваше до басейна-сега ми чудно как ще го извадя от водата Joy

# 3
  • Мнения: 293
Би трябвало вече да са го отворили, защото събота сме канени там на рожден ден help

# 4
  • София
  • Мнения: 3 249
 newsm44 newsm44 newsm44 супер

# 5
  • София
  • Мнения: 2 686
Я разкажете повечко за този басейн! Запалихте ми любопитството.   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 197
Я разкажете повечко за този басейн! Запалихте ми любопитството.   bouquet
А, я недей така. Не стига, че няма къде да се ходи на басейн, ами и ти сега!
По пътя за Нови Искър е. Има табели (абе не са много видими).

# 7
  • София
  • Мнения: 2 686
А, я недей така. Не стига, че няма къде да се ходи на басейн, ами и ти сега!
По пътя за Нови Искър е. Има табели (абе не са много видими).

 Laughing Laughing Laughing
Знам къде се намира Кубратово... Просто ми направи впечатление, че сте доста ентусиазирани за тоз басейн, и си помислих, че е много готин... Та разкажи повече! Къде точно се намира там, колко струва, колко басейна има, има ли детски басейн, шезлонги, чадъри, дървенца, тревичка... Всичко! Това ми е последното цяло лято у дома и искам да го уползотворя максимално. А пък извън София - още по добре.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Това ни е любимият басейн Laughing. Има всичко, и дървета, и много трева, шезлонги и детски басейн, и голям .Има също тенис корт, детска площадка и заведение за хапване /опашките обаче са огромни/. Събота и неделя басейните са притъпкани, иначе места има.Ако свършат шензлонгите просваш една хавлия на тревата под някое дърво на сянка и си като в парка Laughing. Много ни се ходи вече!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 686
О, непременно ще го посетим значи! Мерси!   bouquet

# 10
  • Мнения: 293
Днес ходихме на басейна и големият басейн тъкмо го пълнеха а този за деца беше ужасно мръсен - боклуци, жаби и др. гадости.Иначе всичко друго си беше много добре.

# 11
  • Мнения: 7 947
Е то това е основното - детския басейн Wink
Извинявам се, ако обидя някого - не целя това, но определено не ми харесва...

# 12
  • Мнения: 293
Е то това е основното - детския басейн Wink

Детския басейн ще го изчистят и дезинфекцират, обаче аз не бих пуснала децата да се къпят там - тази мърсотия която видях ме погнуси.

# 13
  • Мнения: 3 695
наистина е много приятно там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт