Как да си взема парите от ЗК?

  • 908
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 559
Момичета кажете как става номера. Разбрах, че е възможно да ми изплатят парите за Анти Д Гамаглобулина, който се наложи да си купя. Какво ми трябва в случая?

# 1
  • София
  • Мнения: 577
И на мен би ми било интересно как става този номер...

# 2
  • Мнения: 559
Май никой не знае  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 938
Момичета кажете как става номера. Разбрах, че е възможно да ми изплатят парите за Анти Д Гамаглобулина, който се наложи да си купя. Какво ми трябва в случая?

Защо ТИ си си го купила? Защо не е закупен от болницата, в която си раждала?
Сега чакай от умрял писмо...

# 4
  • Мнения: 2 821
Здравна каса не връща пари на пациенти!
А едва ли и болницата ще го направи.
Можеш да направиш следното: Да пуснеш оплакване в здравна каса и да докажеш, че си купила препарата, като представиш касова бележка или фактура. Те като направят проверка и ако наложат санкция на болницата, евентуално самата болница да ти възстанови средствата.

Но по-вероятно е следното:

Сега чакай от умрял писмо...

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Сега чакай от умрял писмо...

Чакай от умрял писмо, но НЗОК не е в ролята на умрелия, а болницата.
НЗОК не се занимава с възстановяване на суми. Болницата е тази, която най-долно те е излъгала спекулирайки във важен за теб момент. Така, че наистина подай оплакване в НЗОК и очаквай резултатите от проверката.

# 6
  • Мнения: 559
Момичета кажете как става номера. Разбрах, че е възможно да ми изплатят парите за Анти Д Гамаглобулина, който се наложи да си купя. Какво ми трябва в случая?

Защо ТИ си си го купила? Защо не е закупен от болницата, в която си раждала?
Сега чакай от умрял писмо...

Питай болницата защо! Защото я нямат. Аз какво да правя да чакам да мине времето и да се тръшкам?

Общи условия

Активация на акаунт