Арменско училище

  • 5 334
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мами!
Моля ви за помощ - аз сам от Пловдив и ми трябва мнение за Арменското училище в стария град!  newsm78

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 01:37 от iskrica_nadejda

# 1
Здравей, мила meranza, аз съм от Пловдив и съм чувала само добри отзивиз а Арменското училище. Дори известно време мислихме да запишем дъщеря ни там. Отказах ме се тъй като научихме, че в Музикалното училище откриват първи клас, а ние свирим на пиано от 3 години. Освен това ходихме на предучилишна група там (след градината). И трябва да кажа, че бяхме очаровани. Имахме възможност да си изберем преподавателката, времето за занимание и т. н. Надявам се, че и първи клас ще оправдае очакванията ни.
Кандидатствахме и в прехваленото начално училище на бившата "Лиляна Димитрова" сега "Патриарх Евтимий". И съм повече от разочарована. Въпреки безкрайно любезното отношение на учителките на прослушването за музикалната паралелка, разбрахме че едва ли ще ни приемат защото не живеем в района. А това изискване било прието на училищен съвет доста след като подадохме документи. Затова и се отказахме.

# 2
  • Мнения: 4
meranza ,
моят син завърши 4 клас в това училище.Възхитени и очаровани сме от началната учителка г-жа Мишева-това е най-добрия педагог и психолог, когото познавам.Препоръчвам ти я от сърце.Изгради сграхотен колектив от  напористи и талантливи деца.Раздялата ни беше много вълнуваща.Още по темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=296470.new#new
Не се колебай-това е учителката.

# 3
  • Мнения: 55
Аз също съм чувала добри отзиви и се чудя дали да не запиша дъщеря си там има ли и др. мами с ученици в Арменското да споделят мнения.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 368
Дайте много инфо за това училище много ви моля Praynig

# 5
  • Мнения: 273
Здравейте, побутвам темата. Аз чух доста добри отзиви от една мама за това училище и обмисляме дали да не запишем нашият сладур там. Още повече, че ми е близо до работата. ДО вкъщи пък ми е близо Душо Хаджидеков,  за което също съм чувала добри отзиви. Ще се радвам да прочета мнения. Hug

# 6
  • Мнения: 654
Привет.
Аз съм от Сливен,но няколко години ходим с децата от арменското училище Пловдив на лагер.
Когато отидох за първи път ,имах доста притеснения.Толкова много деца на едно място ,как ще издържа.
За една седмица ,не чух и не видях ,дете да обиди или удари друго дете.Нямаше грозни думи и обиди.
Ръководителките бяха преподаватели в училището.Чудесни хора.
Останах с чувството че децата ги обичат.

Общи условия

Активация на акаунт