Татковци,искате ли майчинство?

  • 945
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Какво мислите за идеята да гледате бебето от 3 до 6 месеца, а мамата да работи?забавно или стресиращо  Mr. Green .
Очевидно повечето от майките са изумени особено тези които кърмят ( и с право) , а бащите на какво мнение са?

# 1
  • Мнения: 6 991
Мъжът ми ги тъкмеше такива - той да гледал, аз да ида на работа (защотото взимам повече от него).
На мен лошо ми става при тая идея.
Но да се има предвид, че той с бебе в една стая не е бил за повече от 10 минути и го гледаше като извънземно  Mr. Green
Така че мисля, че ще се откаже от тази идея, веднъж да стане бебчо само...

# 2
  • Мнения: 25
Няма проблеми, само тея дето са измислили тази идея да вземат да измислят как да инсталират на татковците поне по една млечна жлеза   hahaha Joy

# 3
  • Мнения: 899
Снощи коментирахме с мъжа ми тази тема. Той е гледал по TV разговор с човек от министерството и ми каза, че явно журналистите погрешно са изтълкували идеята. А тя не е майката да ходи на работа, а таткото да гледа бебо; майката си е в майчинство както си беше и досега, но бащата също да има  право на някакъв "отпуск за бащинство", за да се порадва на малкото човече. Според мъжа ми това би било чудесно, особено след раждането - той няма нищо против да постои у дома да ми помага, нямаме под ръка баби за целта  Laughing. Цитирам го, защото той не чете форума  Peace

Общи условия

Активация на акаунт