Перианален/перивагинален абсцес

  • 3 894
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 827
Здравейте,
проверих из по-старите теми, но не открих нищо, което да ми е от помощ.
След раждането на дъщеря ми се сдобих с по един от гореспоменатите абсцеси. Притеснението ми е, че лекарите правят единствено инцизия, промивки, АБ лечение (след втория, перивагинален, абсцес антибиотиците ми докараха гъбички и кожна екзема, за последното лекарите не са сигурни каква е точно причината, но проблемите ми се появиха много скоро след лечението).
Никой от тези, които до този момент посетих, грубо около 10 лекари, не може да ми даде отговор каква е причината, каква профилактика да предприема и ако се появи пак - как още в съвсем ранен стадий да спра инфекцията, така че да не се налага традиционната процедура, която е ужасяващо болезнена.
Изпадам в паника, защото отново имам леки болки в аналната област и единственото, което мога да направя, е да чакам Tired
Готова съм да изпробвам всякакви илачи, защото просто да ходя да ме режат и да вдигат рамене с отговор: "ами нищо не може да се направи" ми се струва много абсурдно.

# 1
  • Мнения: 468
Консултирали ли сте се с хомеопат? Класически хомеопат имам предвид.

# 2
  • Мнения: 827
Консултирали ли сте се с хомеопат? Класически хомеопат имам предвид.
Не, с никакъв не съм правила консултации.
Пък и като усетя, че има проблем - вече е доста късно Tired

Дали бихте ми препоръчали специалист?  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 655
Много неприятно наистина. И моя съвет е да опиташ лечение при класически хомеопат, добър по възможност. Мога да ти препоръчам, пиши ми на лични.

# 4
  • Мнения: 135
дори при сериозни рани може да помогне 24 часа без храна и вода, наистина рани много бързо заздравяват тогава.

# 5
  • Мнения: 827
дори при сериозни рани може да помогне 24 часа без храна и вода, наистина рани много бързо заздравяват тогава.
Благодаря за съвета  bouquet
Аз като цяло бързо се възстановявам - не съм имала проблеми с постоперативния (след инцизиите) период. По-скоро се опитвам да намеря решение без да се стига до там Tired
Утре съм на среща с хомеопат. Надявам се да е верният път Peace

Общи условия

Активация на акаунт