Къде да заведем децата на 1юни?ПЛОВДИВ

  • 2 445
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Мами,някой да има информация по въпроса за ПЛОВДИВ-В ДЕНЯ НА ДЕТЕТО ще има ли някъде нещо организирано за децата Rolling Eyesда усетят поне че имат празник Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 14:06 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 8 999
Където и да ги заведеш, ще е лудница.
Аз рязко се дистанцирам от този празник, защото не понасям френетични тълпи, жадни за забавления, които ме блъскат, настъпват, скубят и т.н.
С моите приятелки ще заведем децата си в кварталната градинка, където ще играят цял ден. Ще ядат сладолед на корем, може и да осигурим меню от Макдоналдс /но от Макдрайв/ и ще пият кока-кола.
Организираната веселост ме влудява.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Мога да те посъветвам къде да НЕ си водиш децата - на детското влакче. Ужасно преживяване е.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Ужасно ще е сигурно в тоя ден точно, щото ще има много навалица, но иначе влакчето си е супер и на моите много им хареса!  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Видях афиш ВМРО и Сдружение "Българска майка", който гласеше, че се организира на 1 юни празненство в градската градина от 11 часа.

В Тон Бонбон също ще има тържество.

Някъде четох, че и на Главната ще има нещо от 10 часа, но не мога да го намеря.

Дано е хубаво времето, ще се разходим и все ще намерим къде да се спрем Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 531
Мога да те посъветвам къде да НЕ си водиш децата - на детското влакче. Ужасно преживяване е.
Не мисля че е ужасно Naughty Вярно че скърца доста , но пък децата го харесват  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Абе то и моето дете го хареса, но просто щяхме да получим топлинен удар вътре. И с това заключване отвън си е направо идиотизъм, особено когато след като спряхме, 5 мин. чакахме да ни отключат. Ама като за 1 лев - толкова.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Туристически Информационен Център към Община Пловдив организира по случей 1 юни, Международния ден на детето мащабно шоу-състезание под мотото"Хемспортист, хем турист". Мероприятието ще се проведе на 1 юни 2008 година, от 18,00 часа пред сградата на Туристическия център/от северната страна на Централна поща/състезание с фризбита, ревю с тоалети на моден бутик"МериТери", концерти на арт-група "Славена", вокална група "Пеещите котенца", музикална формация "Метроном", миникуклено представление на Янко Гъделев, изложба на ученици от СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Пловдив.
     Партньори са ни : Пловдивски панаир, Фабрика за кроасани "22 карата", фабрика за сокове "Дерби", моден бутик "Мери Тери".

# 8
  • Мнения: 1 230
На детската площадка на Новотела също ще има програма  Simple Smile - мисля, че беше от 10 сутринта....

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Сега прочетох, че в Практикер ще има забавление за децата - от 12 до 18 часа. Ще подарят и 3 колелета.

# 10
  • Мнения: 550
"В и К" организират в "Конюшните на Царя"в Стария град от 10ч.,но изглежда няма да е точно на 1Юни,а на 31 Май,след това има посочени дати,когато ще има още такива мероприятия пак в същото заведение.
На площад Централен от 10 ч.ще има нещо за децата на 1Юни
Сигурно ще е лудница!Въпреки всичко пожелавам на всички весел празник!Да са ни живи и здрави дечицата!!!Пожелавам им безгрижно детство!  bouquet Hug

# 11
  • Мнения: X
И аз разбрах за площада на 1.06 от 10 ч.Но е голяма лудница.

Общи условия

Активация на акаунт