Отговори
  • Мнения: 293
Здравейте мацки wavey В момента все още съм на противозачатъчни. Смятам скоро да ги спирам и да подновим опитите за бебок. Утре ще си правя микробиология и цитонамаска но искам да попитам колко време след като спра хачетата мога да си пусна излседвания за репродуктивните хормони? Мисля,че за хламидиите няма нужда да ги спирам нали? Ако греша поправете ме !!!
 preggo

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 06:59 от Хера

# 1
  • Мнения: 293
Момичета никой ли не е запознат ? Embarassed

# 2
  • Мнения: 9 063
Мисля, че 1 цикъл е добре да се изчака, тоест да мине една менструация...
Знаеш кои хормони на кой ден се пускат, нали?
За хламидията няма значение дали пиеш хапчета или не.
 Hug

# 3
  • Мнения: 293
Не все още не знам на кой ден кои хормони се пускат тъй като все още няма да ги правя.Започвам с цитонамска,микробиологично( заради гъбични и бели течения),после хламидии, а после вече след като се уверя че всички тези са в норми смятам да спра хапчетата и да си направя хормони и някои други изследвания. Просто исках да знам колко време е нужно на организма да се изчисти от противозачатъчните, един месец не е ли твърде малко? newsm78

# 4
  • Мнения: 9 063
По мое мнение е достатъчно.
Хормоните се менят всеки цикъл - този може да имашп никсъ пригестерон, другия месец да ти е достатъчно висок, един месец може да нямаш ову, друг да имаш - хормоните са много динамично нещо. Затова мисля, че след 1 нормален цикъл може да започнеш.

# 5
  • Мнения: 293
Ходих при доки,тя ми каза,че е нужно да мине първия цикъл след противозачатъчните и после още два за да се пуснат репродуктивни  хормони!
Благодаря ! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 9 063
Т.е. 3 месеца?

# 7
# 8
  • Мнения: 6
Здравейте, мами,
Аз 10 години пия противочатъчни без да съм ги спирала за почивка. Спирането ми е за да забременея , т.е. 3 нормални мензиса и зачеваш бебче. Родих, 1 месец нормален мензис и пак ги започнах. Сега м.април ги спрях и в момента съм бременна.

# 9
  • Мнения: 172
 ooooh!
Де да ставаше винаги така лесно....

# 10
  • Мнения: 324
Здравейте, мами,
Аз 10 години пия противочатъчни без да съм ги спирала за почивка. Спирането ми е за да забременея , т.е. 3 нормални мензиса и зачеваш бебче. Родих, 1 месец нормален мензис и пак ги започнах. Сега м.април ги спрях и в момента съм бременна.
javascript:void(0);
newsm44
Честито!  Hug newsm74javascript:void(0);
newsm74
Ако можеше всички така лесно да забременяват(които искат де)  Peace

# 11
  • Мнения: 152
Забременява се,когато цикълът е овулаторен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт