Защо ли шефа на Митниците си подаде оставката?

  • 554
  • 8
  •   1
Отговори
Какво мислите защо си подаде оставката шефа на Митниците? Много ми е интересно да чуя различни мнения по въпроса.

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 13:22 от Reza

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
митниците са един голям кенеф.
шефа или се е оакал или не обърсал нечие ако ....

# 2
Тези тримата направо да ги настанят в център за рехабилитация на уморени началници! Поредното съдебно дело, та  дано позамажат нещата пред Брюксел.

# 3
  • Мнения: 545
еха.
ovess, направо да ти се зарадва човек - още с влизането си пролича, че си специалист.

еди.
ПС сигурни ли сте, че тази тема не е тотално ама тотално безмислена?

# 4
  • Мнения: 660
Това си е първото задължително условие, което сигурно е поставил Мишо Миков за да стане министър на МВР..да намерят начин да шкартират сегашния шеф митници. Иначе просто няма смисъл да се хаби да прави реформи, като рибата си е вмирисана от главата...знам ли и аз...

# 5
  • Мнения: 315
хайде, няма ли майки-митничарки да чуем смислен коментар?
знам, че доста от гилдията са по майчинство. Laughing
включително секретарката на асенов.
в българия всички разбират от футбол,контрабанда и чалга/примери - бол/
затова сме на това дередже - всеки се занимава с това, което не му е работа.
еха.
ovess, направо да ти се зарадва човек - още с влизането си пролича, че си специалист.

еди.
ПС сигурни ли сте, че тази тема не е тотално ама тотално безмислена?
newsm10

# 6
  • Мнения: 1 813
Защо ли шефа на Митниците си подаде оставката?  - За да има форум бг мамма какво да разисква.   bowuu

# 7
  • Мнения: 7 107
Това си е първото задължително условие, което сигурно е поставил Мишо Миков за да стане министър на МВР..да намерят начин да шкартират сегашния шеф митници. Иначе просто няма смисъл да се хаби да прави реформи, като рибата си е вмирисана от главата...знам ли и аз...
Че той е под шапката на Орешарски.  Wink
Поискали са му я - дал я е. Имал е избор сигурно.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 423
Форумът ли го е притиснал?

Общи условия

Активация на акаунт