Питане относно едно суеверие.

  • 3 269
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте искам да попитам.Наскоро една от най-добрите ми приятелки каза , че роднините ми не трябва да ходят на погребение.И ето малко след като тя каза брата на бабата на мъжа ми е починал.И утре моят съпруг ще кара баба си и баща си на погребение.Аз съм леко притеснена.Въпреки ,че не съм суеверна нещо ме кара да се притеснявам.Вие как мислите.Дали просто моята приятелка не ме е наплашила.Защото все пак те няма как да не отидат.Става въпрос за близък човек /от тяхна страна/.Не е ли по важното , че аз няма да ходя?!

# 1
  • Мнения: 931
Не се притеснявай не мисля че ще има някакво значение,това е суеверие което не трябва да те притеснява.Бъди спокойна и леко бременеене   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 174
Я,не се връзвай на такива глупости,разбира се,че близките ти ще уважат починалия,а ти няма да ходиш и всичко е ок Peace

# 3
  • Мнения: 1 155
Аз знам, че бременна жена не трябва да ходи на погребение, но това са просто суеверия, в които някои хора прекалено много вярват. Не се притеснявай излишно. Лека блеменност!!! Peace

# 4
  • Мнения: 7 474
Бременните не ходях, мъжа ти да си ходи  Wink

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И бременна бих отишла на погребение, ако се наложи... Не робувам на суеверия.

# 6
  • Мнения: 4 784
Вярно е до толкова, доколкото и че бременни не трябва да боядисват яйца, не трябва да си подстригват косата...
Пълни глупости!

# 7
  • Мнения: 4 753
Ами аз съм чула, че бременната не трябва да ходи, пък те сега забраниха на цялата рода до девето коляно...  ooooh! Ми то така май никой никога не трябва да ходи на погребения, щото все някоя някъде е бременна... Не се втелявайте хора, съпругът ти да отиде, ти си стой вкъщи и не се притеснявай... и без това починалият е не знам кой си далечен роднина...  Peace

# 8
  • Мнения: 260
бременната не трябва да ходи-но роднините може Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Вярно е до толкова, доколкото и че бременни не трябва да боядисват яйца, не трябва да си подстригват косата...
Пълни глупости!

Peace Така е.Друг е въпроса, че погребението е свързано с много отрицателни емоции, които е по-добре една бременна да не изживява, защото се предават и на бебо.Мъжа ти да си ходи, не се притеснявай за глупости.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Бременните не ходях, мъжа ти да си ходи  Wink
Peace
И аз така знам. И то не за друго, а ми да не преживяват бременните силен стрес. Аз така си го обяснявам.

# 11
  • Мнения: 3 092
Докато сме бременни живота си тече и се случват разни добри или лоши неща , който не можем да спрем ...смъртта е едно от тях ...
Няма защо да се плашиш.
Бъди здрава и вярвай че всичко с тебе и бебо ще е наред. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 784
Бях бременна в петия месец, когато дядо ми почина и отидох на погребението. Бяхме много близки и за мен беше по - добре да отида на погребението и да се сбогувам с него, отколкото да си стоя в къщи в този момент. Но при теб въпросът е съвсем друг - нито починалия ти е близък човек, нито те карат да ходиш. Не се вманиачавай в на хората без работа "локумите".

# 13
  • Мнения: 3 306
Бременните не ходях, мъжа ти да си ходи  Wink
   Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Уф, как пък не ви писна от глупости...

Да, може да ти навреди цялата работа. Реално, не имагинерно. ПОнеже вместо да мислиш приятни неща, депресираш бебето!!!

Общи условия

Активация на акаунт