Спешен въпрос за бременност

  • 3 778
  • 88
  •   1
Отговори
Таа да започна първо искам да кажа че знам че темата не е за тук но просто пуснах същия въпрос в тийнеджърски форум и не получих задоволителни отговори затова я пускам тук защото знам че тук хората са доста по...запознати и могат да ми помогнат и да ми разрешат можеби глупавия проблем та ето го и него:

имам следната тъпа питанка...с приятелката ми правихме секс за първи път преди 4-5-6 дни и двамата бяхме девствени но въпреки всичко добре осведомени за секса.. използвахме дюрекс сейф (тея по дебелите който предпазват повече) държах го през цялото време и се изпразних извън нея и след това го проверих няколко пъти и не беше скъсан проверих чаршафите и по тях нямаше нищо от мен но ние много се притесняваме да не е станал някой гаф защотото на нея й дойде 3-4 дни по рано отколкото трябва (попринцип не й е много редовно) и е по-малко от нормалното и по бледо от какво може да е това незнам дали има значение но ние много се притесняваме и си мисля да не е от това а и тя отслабва пък и промяната на сезона незнам вие кажете ПЛС

# 1
  • Мнения: 682
От това, което описваш мисля, че процента приятелката ти да е забременяла е нулев. Промяната в цикъла може да се дължи на много други различни фактори - стрес, смяна на климат и т.н

# 2
@repunzel обесни защо  Whistling

# 3
  • Мнения: 4 753
Какво да обясни @repunzel-а защо....  newsm78 @repunzel много добре си го е казала... Не е възможно да е бременна, цикъла се влияе от много неща... а това, че отслабва го няма никъде в картинката... може да е станала Дюканка... сега е много модерно...  Whistling

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
 Shocked детска му работа
Няма нищо притеснително,цикъла не е часовник все пак.Има много фактори ,които биха придизвикали по-ранната му месечна поява или закъснение от един-два-три дни.
Браво на вас!Взели сте добре предпазна мярка! Peace

# 5
  • Мнения: 682

Приятелката ти може да забременее, ако по време на еякулацията част от семенната течност попадне във вагината и, което не се е случило, тъй като сте използвали презерватив. Тоест няма как да е заченала.

# 6
e според мен не е станало защото семенната течност си е в презерватива който е напълно здрав но се притеснявам от това че и е блед цикъла а такива работи четох за цветната бременост и се наплаших
ии нея наплаших и се побъркваме  #Crazy

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нямате повод за притеснение Naughty

# 8
а това че и е по бледо защо е?

# 9
  • Мнения: 682
а това че и е по бледо защо е?

Може да е хормонален проблем. Най-добре щом се притеснява да отиде на лекар, но както писах по-горе няма начин да се свързано с евентуално забременяване.

# 10
  • Мнения: 770
nesquik plus хубаво е, че сте се осведомили за начините за предпазване от нежелана бременност... Определено ми се струва, че сте се притеснили, но е излишно. Хората по-горе ясно са ти писали, че не е възможно да е бременна. А това, че и е по-бледо също е нормално. Не винаги кръвта, която изтича по време на цикъл е еднакъв цвят, нито с еднаква продължителност, то зависи от редица външни и вътрешни фактори. Не се шашкай толкова  Peace

# 11
  • Мнения: 2 755
Сигурно скоро ще стане ярка кръвта, ако е мензис. Може още да не и е дошъл мензиса, а да кърви защото и е бил за пръв път секса. Ще зацапва няколко дни.

# 12
  • Мнения: 575
Хаха спокойно бе Joy Взели сте двойни мерки и пак се притеснявате.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Спокойно бе момко,не се впрягай толкова.
Ако всеки път след секс с приятелката ти откачате така,направо ще се откажете от практикуването му.А не бива! Wink
Щом сте били разумни,/за което ви поздравявам/ и сте ползвали презерватив,няма вероятност да е бременна.
Споко!
И отсега нататък,щом и на двамата ви е било за първи път,ви моля-ВИНАГИ ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ!!!
Изградете си го като навик.
Успех и сладък сексуален живот ви желая. Simple Smile

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако всеки път след секс с приятелката ти откачате така,направо ще се откажете от практикуването му.
hahaha

Общи условия

Активация на акаунт