добър педиатър в Бургас?

  • 4 039
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте,момичета.След около 2 месеца ни предстои да се преместим да живеем в Бургас.Можете ли да ми препоръчате някои добър педиатър за моите мишлета?Може и да е и джипи,същевременно,но не държа,стига да е наистина добър.Благодаря на всички. newsm03

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Здравей!Най-добре се порови в здравния справочник, там има тема за педиатрите в Бургас.Има доста мнения, координати и т.н.Зависи и къде ще живеете в града за да ви е близо и удобно все пак.Аз на частно съм водила сина си при д-р Маргарита Димитрова, много съм доволна.Личната ни лекарка също е педиатър, работи в МЦ "Св.София", д-р Джендова - също съм доволна, но тя май не приемаше повече пациенти.Успех в търсенето!

# 2
  • Мнения: 52
Благодаря ти"МАРИЯ".Ще проверя в справочника и дано намеря нещо,което да ме устройва.А иначе ще живеем в к-с"Изгрев". Hug

# 3
  • Мнения: 152
Бих препоръчала д-р Маргарита Димитрова, изключително внимателна и добра лекарка. Много майки от Бургас водят децата си при нея. Тя работи както със здравната каса , така и на частно. Телефона и е 0888650145

# 4
  • Мнения: 112
С две ръце съм за д-р Илиева. Много внимателна, "детешар" и лекар, който работи със сърцето си много много ДОБРА.
Работи в детско-кърмаческо отделение. И в к-ка Бургас срещу х-л Космос. тел.0888825697

# 5
За мен, както и за много други майки, има само един педиатър-д-р Радева!!!!!
Това, с което ме спечели, е че всеки път когато имам притеснения за моето детенце, тя е била на разположение!!!!!!! Малко останаха като нея!!!!! Изключителен специалист!!!!
Има кабинет, работи и в детско отделение. Телефонът и е 0887/ 948 445. Работи и със здравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт