Бихте ли споделили ...............

  • 1 451
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 587
 Как стана така, че станахте самотни родители? Бихте ли разказали Вашата история?

# 1
  • Мнения: 2 336
Каква е целта на темата?

# 2
  • София
  • Мнения: 17 278
Каква е целта на темата?

Особено при положение, че има цяла тема за представяне?

# 3
  • Мнения: 587
Идеята ми беше да стане ясно дали майката сама е пожелала да отглежда сама детето или е била подлъгана с лъжливи обещания за съвместно съжителство без брак, а в последствие изоставена....................но щом не я одобрявате  я махнете. Дали решението е на родителя илли той е бил принуден от партньора си.

# 4
  • Мнения: 93
Да си призная и аз несхващам идеята приположени че  си имаме цяла тема за представяне както каза Birdy.
При добро желание се разбира като почетеш малко повече из темите всичко което те интересува shiva58.

# 5
  • Мнения: 911
ако искаш някаква статистика да сметнеш, пусни антетка, но наистина си има огромна тема за представяне, където всеки е споделил каквото е искал по въпроса.
 Peace

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 11:33 от trayana

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз мисля, че да станеш единствен родител е само и единствено твой собствен избор! Дори и в случаите, когато другия се е фръцнал и си е тръгнал - тогава пак имаш избор да оставиш детето ако все още жената е бременна, да се откаже от него като го роди или пък ако е родено - кой точно да се грижи за това дете/деца.
Така че всичко в живота е въпрос на наш си избор...виж на каква цена е направен избора - това е друга тема! И понеже няма безплатен обяд - цената винаги е доста височка!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравей!
Аз досега не съм те засичала в нашия форум.
Според мен е редно първо да се представиш и да разкажеш твоята история.
И тогава да очакваш  повече отговори.   bouquet

# 9
  • Мнения: 75
Как стана така, че станахте самотни родители? Бихте ли разказали Вашата история?
Ще ти я разкажа защо не?Стана така ,че онуй МЕКОТЕЛО(бившия)реши, че щом работа мога АЗ да издържам семейството и той с неговата заплата хукна по казина,бинго-зали и барове.И така разбрах че тая няма да я бъде събрах си багажа,взех си детето и до ден днешен не съжалявам за нищо.Даже стана много по добре.Намерих МЪЖА най после.

# 10
  • Мнения: 587
Идеята ми беше да стане ясно дали майката сама е пожелала да отглежда сама детето или е била подлъгана с лъжливи обещания за съвместно съжителство без брак, а в последствие изоставена....................но щом не я одобрявате  я махнете. Дали решението е на родителя илли той е бил принуден от партньора си.
Някой да я махне щом толкова ви дразни.

# 11
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Някъде тук из подфорума аз вече съм споделила как се превърнах в мама и тати за синът ми.Твърде болезнено за мен би било да пиша отново ... ако ви интересува потърсете ...

Общи условия

Активация на акаунт