какъв подарък за бебе на 4 месеца за 1ви юни?

  • 6 407
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Много се вълнувам ,за6тото бебе става на 4 месеца на 31ви,а на 1ви в празника на детето ,но се 4удя какво да му купя,не6то ,което да го забавлява-светещо и можеби 6умно newsm78,незнам,какво 6те ме посъветватв(само да кажа ,4е имаме активна гимнастика)

# 1
  • Мнения: 6 438
Преди да прочета постът ти до край ми дойде на ум активна гимнастика  Laughing Ако наистина държиш да свири и мига-има много такива играчки.Има и много интересни лампи за легло с различни герои.
Незнам...на тази възраст е много трудно.Според мен толкова голямо детенце би се зарадвало ,би му направило впечетление нещо цветно и шумно..

# 2
  • Мнения: 1 008
Когато малката беше на 4-5 месеца и подариха една пеещо-светеща играчка наподобяваща амфибия.
Това е играчката, с която се занимаваше с часове, даже и сега се заиграва с нея.

# 3
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
На нас ни подариха за Коледа страхотна светеща и пееща лампа, която мисля че е подходяща. Мисля че ги имаше в Метро. Като се пусне и прожектира формички на тавана. Хубавото е че може да се изключи звука, когато започне да се дразни детето... а и родителите. По принцип поради тази причина уважавам играчките и на Чико. Имат опция за намаляване или спиране на звука. Имаше едни много симпатични пеещи мечета. Според мен избора на играчки е голям и ще намерите нещо подходящо.

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
разнообразието е огромно на Чико има играчки спред месеците

# 5
  • Мнения: 4 753
Труден въпрос, въпреки че и ние не сме много по-големи... У нас последния хит са едни дрънкащи чорапи със шарени глави на прасета отпред... Голямо ритане и теглене им удря, докато се опитва да ги захапе, смятам че му е полезно и занимателно...  Grinning

# 6
  • Мнения: 7 723
Преди да прочета постът ти до край ми дойде на ум активна гимнастика  Laughing...
...а на мен- пюре. От скъпите, деликатесно някакво! Wink
Момичета, като ви чета и се чудя-
трябва ли да стане първи юни и това да е повод да
купите на петмесечните си деца предмет от първа необходимост? Thinking
Първи юни е просто празник на детето, а не повод за купуване на подаръци,
които пък още повече те все още не осъзнават  Wink
Просто ги погушкайте  обичайте повече от днес Wink Hug

# 7
  • Мнения: 3 695
Ами играчка, какво друго. Peace

# 8
  • Мнения: 127
Бебето е твърде малко да разбира,така че подарявай смело Laughing
Това си беше шегичка.
Аз мога да ти дам едно много добро и евтино предложение.На моя бебчо му купувам редовно балон пълен с хелий(за да лети).Не мога да ти опиша каква радост е за него.Обожава да го гледа,захващам му го за ръчичката и той мята насам-натам и се залива от смях.Избирам му по ярки и шарени балони.
Подаръка не е притенциозен,но все пак твойто бебе няма да гледа касовата бележка,какво за колко си му купила.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
От играчките на Чико Peace

# 10
  • Мнения: 2 477
Моят племенник е на 4 мес. и засега съм му купила една книжка от плат на Playgro,която шумоли.Има и дрънкалка в нея.
Много е цветна и ще му е интересна.
Моят син все още си играе с такава.

# 11
  • Мнения: 4 290
Аз не бих купила нищо. По-скоро бих прекарала с бебето един хубав ден навън.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 999
Чесалка за зъбите.
Не си мисли, че бебе на 4 месеца осъзнава подаръка като подарък. Просто купи нещо, което ще е полезно за теб и за детето ти.

# 13
  • Мнения: 9 973
някоя шарена пееща или светеща играчка

# 14
  • Мнения: 1 428
Труден въпрос, въпреки че и ние не сме много по-големи... У нас последния хит са едни дрънкащи чорапи със шарени глави на прасета отпред... Голямо ритане и теглене им удря, докато се опитва да ги захапе, смятам че му е полезно и занимателно...  Grinning
При нас също,само,че отпред са с човечета.

Общи условия

Активация на акаунт