Въпрос за домове, които имат нужда от дрешки

  • 1 094
  • 6
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Пускам тук темата защото не знам къде точно да си задам въпроса.  Rolling Eyes
Бих искала да се свържа с някоя майка или организация която се занимава с дарения на дрешки за малки деца.
Моята дъщеричка расте бързо, бих искала да даря дрешките който е носила на други дечица които имат истинска нужда от тях, но нямам много доверие на Червен Кръст, защото съм чувала, че претарашват кашоните с дарения и отбират хубавите дрешки за техни деца или децата на техни близки. Shocked
Моля ако някоя мама е запозната с подобни дарения, да ми пише на лични и да ми даде адрес на който мога да изпратя един голям кашон с много дрешки, които съм изпрала и прибрала с много любов за дечицата.
Благодаря  Hug

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 01:24 от Дивиана

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
Аетера, каузата ти е благородна.
С най-добри чувства те съветвам да наблегнеш на граматиката, защото наистина може да останеш неразбрана.

мога да изпратя един голям кашон с много дрешки, който съм изпрала и прибрала с много любов за дечицата.

Ясно, че си изпрала дрешките, но в случая просто предлагаш изпран кашон.

Не се сърди, моля те!
И заглавието си оправи, защото си струва каузата ти да е формулирана адекватно.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 348
 В едно от първите предавания на "Часът на мама" една майка беше споменала, че дрехи в доста домове за сираци не приемали. Не знам защо.
 Аз също имам информация как идват дарения(от чужбина) и натоварените със задачата да разпределят пратката, си викат родата , тарашат, пробират и евентуално после пратката отива по предназначение.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 840
СБМ може да е от полза.
Сигурна съм, че имат адекватни механизми за ползване на даренията по предназначение.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
КЛОНКА не се сърдя, благодаря за забележката  Simple Smile

# 5
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290868.0 - Това е проект, в който се подпомагат семейства с тризнаци, четиризнаци и повече.  Peace
Aetera  bouquet

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Приятно проста - Благодаря ти за конкретната информация  Hug

Общи условия

Активация на акаунт