педиатър от Овча купел2

  • 1 364
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Моля кажете ми при кой добър педиатър мога да запиша малкия .Ще се местим там и ми трябва спешно съвет.

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 21:46 от Godzilla

# 1
  • Мнения: 130
Ние сме при д-р Сашка Георгиева от XX поликлиника. Доволни сме.

# 2
  • Мнения: 102
Ще можеш ли да ми дадеш повече инфо .GP ли е и дали може да се разчита на нея ,как се държи с детенце и как става консултацията по време на празници.Инай-важното къде се намира тази поликлиника?

# 3
  • Мнения: 1 187
Ние сме при Д-р Краева, но тя е вече в Красно село и незнам дали ще ти е удобно, ако искаш координати пиши.

# 4
  • Мнения: 102
По принцип ми е далече но ми дай координати и ако не намерим нещо друго ще се запишем там.Благодаря

# 5
  • Мнения: 2 584
Ние сме при д-р Сашка Георгиева от XX поликлиника. Доволни сме.

може ли малко инфо и на мен

# 6
  • Мнения: 6 472
Ние всички сме при д-р Хлебарова. В интерес на истината съм доста доволна, както по отношение на детенце, така и сега към мен до като съм бременна:)

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Детето на сестра ми е при Хлебарова. Общо взето е доволна.
Помня само една нейна изцепка,когато Емата беше болна и тя прати сестра ми да я води на спешен кабинет, нищо,че живее в същия вход. Confused

# 8
  • Мнения: 102
Моля ви дайте ми повече инфо и координати за Д-р Хлебарова .Къде й е кабинета ,кога й е работното време, за да се запишем и как става прегледа на детенце ако е празничен ден или събота и неделя.Може ли човек да се свърже с нея по телефона и отзовава ли за всичко .Работи ли с някои специалисти или при който си отидеш ти (т. к. ще ни се налага да ходим на УНГ и алерголог)Какво е отношението към децата (предразполага ли ги да си кажат и да се отворят устата например)Много ще съм ви благодарна за една такава информация.С обич.

# 9
  • София
  • Мнения: 472
 И двете ми деца са при д-р Краева - на Красно село. Много съм доволна ,а и обстановката е много хубава и приятна.  Много подробно обяснява , много е внимателна  и рядко прибягва до антибиотици ( само в краен случай). В момента специализира и алергология , тъй ,че ни е много полезна. Млад лекар , много чете и следи новостите. Само ,че тя вече приема само като педиатър  - до скоро беше личен лекар на ЦЯЛОТО НИ СЕМЕЙСТВО. иначе  има няколко добри педиатърки в медицински център в О.К 1( трябва да видя вкой блок бяха)- д-р Маслева, д-р Райшер.


Борис- 3 месеца
Георги-6 години

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
За Райшер чух, че не прави дом. посещения, а пред кабинета има винаги голяма опашка. Свекърва ми иначе също я препоръча, а мисля и за Маслева казваше добри неща, но за преглед не бих чакала всеки път с бебе, заедно с много болни дечица.

# 11
  • Мнения: 102
Можете ли да ми кажете нещо за Д-р Обретенова .Какъв специалист е и как работи?
Разбрах че е в Овча купел2.

# 12
  • Мнения: 102
Извинявам се че пак отварям тази тема но ми трябва спешно инфо за д-р Хлебарова къде се намира и дали е хомеопат

Общи условия

Активация на акаунт