Електрическа тенджера

  • 11 465
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 475
Момичета, къде в София мога да намеря това чудо? От напразните ми опити до този момент разбрах, че нямало производство на такива уреди. Нали се сещате - ставадума за тези тенджери, кото греят отгоре - на капака, а отдолу е нещо като дълбока тавичка. Та ако някой е мяркал нещо такова скоро по магазините в София - нека пише. Иначе пазара е наводнен с нужни и ненужни електроуреди, но точно това не мога да намеря. Предварително благодаря на всички, които ми писаха. А, и искам да изпреваря евентуални упреци, че не търся в библиотеката първо - търсих, но информацията, която има там по този въпрос е стара и не ми върши работа.

# 1
  • Мнения: 5 001
Има,има продават се в магазините за домашни потреби.А ако искаш подробна информация.....В горната част на пазара....Женския пазар(там където вече минават трамваите) има едно магазинче за домакински уреди и резервни части....Там има в момента даже....
Както и в повечето магазинчета като тръгнеш надолу(пак по пазара от към страната на дрехите започват по някое време и магазини) към бул."Сливница"

# 2
  • Мнения: 19 475
Сърдечно благодаря ,още днес ще отида. Май грешката ми беше, че все в по-лъскавите магазини търсех а там - няма такова чудо.

# 3
  • Мнения: 5 001
Това магазинче за което говоря е като завиеш пеша от колоните на Пиротска към посока пазара....и после на самия пазар по магазините за домашни потреби пак има....

# 4
  • Мнения: 19 475
Проверих на целия пазар - никъде няма. Този магазин утре ще го посетя - днес ходих до един на Екзарх Йосиф, където ми казаха, че са имали, но вече нямат.  Казаха, че били български - на Елдоминвест. Проверявах и на сайта им - няма такива продукти. Въобще не зная ващо - във всички магазини за подобни изделия на Женски пазар доста учудено и нелюбезно ми отговаряха - не мога да разбера защо - при положение че се продават всякакви чушкопеци и скари

# 5
  • Мнения: 5 001
Проверих на целия пазар - никъде няма. Този магазин утре ще го посетя - днес ходих до един на Екзарх Йосиф, където ми казаха, че са имали, но вече нямат.  Казаха, че били български - на Елдоминвест. Проверявах и на сайта им - няма такива продукти. Въобще не зная ващо - във всички магазини за подобни изделия на Женски пазар доста учудено и нелюбезно ми отговаряха - не мога да разбера защо - при положение че се продават всякакви чушкопеци и скари
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Как може такова нещо  Shocked
Аз работя на Лъвов мост и всеки ден минавам през пазара.....Затова те пратих там.....Даже на това магазинче в горната част беше изложена на витрината........

# 6
  • Мнения: 19 475
Пак ще проверявам, амбицирах се нещо. Трябва ми, защото лятото ще ходим на почивка, а там има оборудвана кухня, но за съжаление в нея вместо обикновена фурна има само микровълнова. Та ми трябваше като заместител на фурната. (В случай, че ми дойде вдъхновение за готвене,де Simple Smile)А съм имала преди години и всичко в нея ставаше много вкусно. Та ще видя и някъде около Пиротска какво е положението. Май нямали производство. Да се чуди човек при това море от всякакви причудливи ел.уреди за готвене - такова просто нещо да липсва!
Още веднъж благодаря за информацията и приятен уикенд!

# 7
  • Мнения: 5 001
И аз ще проверя,че и аз ще си купя(хареса ми идеята)....Ако намеря ще ти пиша на лични  Peace

# 8
  • Мнения: 6
Здравейте! Искам и аз такава тенджера защото и ние имахме такава и бяхме много доволни. Но тъй като често я използвахме - изгоря. Беше доста стара купена преди години но и аз като вас ударих на камък с търсенето на нещо подобно. Надявам се че вие също имате в предвид електрическа тенджера чийто нагревател се намира в капака и грее храната отгоре защото точно това търся и не намирам. Не съм от София затова ще съм ви много благодарен  TheNMaster и eli6 да споделите тук дали сте успели да намерите желания съд и къде. Благодаря!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Колко струва една такава тенджера някой има ли представа?

# 10
  • Мнения: 19 475
Скъпички са, някъде към 80 лева дадох, но не съжалявам, вкусни стават нещата и предполагам не хаби много ток. Преди около месец-два си взех такава от магазина на Екзарх Йосиф за домашни потреби- като се тръгне от Халите по Екзарх Йосиф в посока Женски пазар, последното магазинче в ляво преди пазара, отвън има надпис "Идеалната баня" или нещо такова. За справка - произвеждат се в Полски тръмбеш и дизайна им не е мръднал от детството ми. А, има нещо кофти обаче. Като си  я купувах не можаха да ми я изпробват, защото ел. шнура към нея се продаваше на друго място, в този магазин нямаха. Та я взех малко на късмет, но работи. Абе БГ обслужване!

# 11
  • Мнения: 6
А нагревателя къде е? В капака или дъното?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Нагревателя е на капака.
А печива могат ли да се правят в нея? Имам предвид кексове или питки?

# 13
  • Мнения: 6
Аха намерих и всичко е ясно точно това е което търся!  http://www.podem-eood.hit.bg/El/El-Tenjera.html - 80лв. значи? Абсолютно всичко може да се прави в нея но ВНИМАНИЕ!!! Трябва да се внимава с шнура точно там дето с включва в капака защото там е слабото място! Кабела натежава и понеже капака е то алуминий се изкривява лесно и започва да влиза пара в капака което поврежда нагревателя! Иначе си е уред от старото поколение който наистина има умисъл в него и си заслужава всяка стотинка!

# 14
  • Мнения: 459
Във вторник ще отида до магазина, в който съм ги виждала и ще пиша, ако до тогава не си си намерила. Иначе той се намира в Люлин, на пазара. Едно време пишеше върху него "Всичко за селско-стопанството" или нещо подобно.  Сега вътре продават и такива уреди...

Общи условия

Активация на акаунт