Рисуване по плочки в баня?

  • 2 211
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Здравейте! Simple Smile
Отдавна се чудя, дали има бои с които бих могла да нарисувам нещо по плочките на банята (от типа на малки цветенца, миди, рибки и т.н.).
Много ми се иска да я освежа, пък плочките е прекалено трудно да се сменят...
Моля, споделете вашите идеи, ако имате опит...

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Освен, че можеш да рисуваш, можеш и да си купиш едни стикери - водоустойчиви и да ги залепиш.
Една позната си взе такъв от Домко, мисля.  Съставен е от малки парченца - цветенца, фигури, животни.
Виж тук: http://zainteriora.com/index.php?option=com_content&task=vie … 451&Itemid=80

# 2
  • Мнения: 16
 Peace
И на мене ми е дошла тая идея, но съм абсолютен непрофесионалист. За сега се чудя с какво лепило да прикрепя към плочките едни камъчета, които си ги представям в нашата баня.
Пиша тук и защото покрай търсенето как да си променя банята видях в Практикер комплект стикерчета, които се лепят върху плочки и съм си харесала някои от тях.

# 3
  • Мнения: 463
Чувала съм, че има специални бои, които са за фаянс, но нямам повече информация - дано някой по-запознат се включи!

# 4
  • Мнения: 3 306
и аз съм се замислила да си залепя разни мидички , звездички р камъчета ............ 

# 5
  • Мнения: 266
Има едни силиконови боички за стъкло. Дъщеря ми даже изрисува с тях плочките в банята.

# 6
  • Мнения: 116
Много ви благодаря за идеите за стикерите.  Hug Непремено ще ги погледна, но все пак ми се иска и да нарисувам нещо.
Jane_f, откъде могат да се намерят такива силиконови боички? А трайни ли са (т.е. да не се лющат прекалено лесно)?
А за залепянето на камъчета и мидички си мисля, че би трябвало да може да стане със силикон.

Общи условия

Активация на акаунт