уморени и подути крака

  • 13 537
  • 14
  •   1
Отговори
За тези, които имат този проблем. Обичам да изглеждам и да се чувствам добре в къщи и на работа. Който е измислил токчетата е за убиване. Когато се затопли времето става ужас!!! В момента ползвам Венен Гел на Д-р Тайс. Много съм доволна. Действа бързо и най-хубавото е ,че е натурален. 

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз имам подобен проблем - отича ми обаче само единият крак в глезена и то главно, когато съм около цикъл, т.е. в овулация. Явно задържам течности и в комбинация със жегата се получава този ефект.
Този гел, който ползваш за какво е точно? Помага ли при оток?

# 2
Явно не съм се изразила правилно. Имах предвид отока. Това със задържането на течности съм го чувала. Докторите ми бяха изкарали акъла. Това е нормален процес в горещините и при продължитело седене права. Гела е голямо облекчение и действа бързо. Но ако имаш по-голям проблем иди на лекар.

# 3
Аз също имам проблем с отоците по краката, особено в горещите летни дни. Това седене по цял ден зад бюрото си казва думата. А пък и може би съм предразположена. Но трябва да ви кажа, че Венен Гела действително е голяма работа! А пък и съм привърженик на естествените продукти.

# 4
Аз също го ползвам.Много освежава освен че спадат отоците. Препоръчвам го.

# 5
  • Мнения: 17 546
И аз в отбора Tired Крака като балони, няма обувка дето да не ме смаже като почнат горещините и мъж ми вчера стигна до прозрението, че купувам несметни количества обувки просто защото нищо не ми е удобно. Забрани ми такива безумства и каза, че ще ме заведе лично да ме обуе в Dr.Sholl. Аз ползвам това (снимки, защото не мога да обясня какво е точно) - с екстракт от див кестен и червена лоза. Мирише приятно и облекчава.

# 6
Действително Венен гел е много добър.Доктора преди ми каза че само той ставал за бременни.Абе щом продукта е на Д-р Тайс.........и е немски!!!

# 7
  • Мнения: 433
Аз си правя контрастни душове,които също много тонизират.Може да пробвате преди да се намажете с гела.

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
За тези, които имат този проблем. Обичам да изглеждам и да се чувствам добре в къщи и на работа. Който е измислил токчетата е за убиване. Когато се затопли времето става ужас!!! В момента ползвам Венен Гел на Д-р Тайс. Много съм доволна. Действа бързо и най-хубавото е ,че е натурален. 

Благодаря, че пусна тази тема!   bouquet Имам същия проблем, но моят не е от високи токчета, а от седнало положение 8 часа на ден. Краката ми още към обяд започват да отичат от коляното надолу и до вечерта са станали като диреци. И на левия глезен ми се появява един по-голям оток, както обяснява Нати. Днес си купих този гел  и краката ми и досега са "нормални", а съм го нанесла около обяд. Но не знам дали го нанасям правилно - в листовката пише да се нанася на проблемните зони, а аз, понеже не виждам такива, мажа целите крака от коляното надолу. Нали може така?

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
И на левия глезен ми се появява един по-голям оток, както обяснява Нати.

А имаш ли представа защо на единия крак отокът е по-голям от другия?
Аз по много доктори съм ходила и така и не стана ясно  Thinking

Аз ползвам това (снимки, защото не мога да обясня какво е точно) - с екстракт от див кестен и червена лоза. Мирише приятно и облекчава.

От аптека ли го купуваш и намалява ли отока?

# 10
  • Мнения: 17 546
Аз ползвам това (снимки, защото не мога да обясня какво е точно) - с екстракт от див кестен и червена лоза. Мирише приятно и облекчава.

От аптека ли го купуваш и намалява ли отока?
Да, от аптека. Ами при мен го намалява и някак облекчава още с намазването.

# 11
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А имаш ли представа защо на единия крак отокът е по-голям от другия?
Аз по много доктори съм ходила и така и не стана ясно  Thinking

Не, не мога да си го обясня. Не знам защо, но този крак ми се подуваше повече и когато бях бременна. Изследванията не показаха нищо. Явно кръвообращението в него е по-затруднено и това още повече ме обърква, защото имам една единствена леко разширена вена и тя е на десния крак.  Thinking Личната ми обясняваше, че всичко идва от обездвижването - седя на стол по 8 часа на ден. Може и да е права, защото наистина ми липсва каквото и да е движение, освен шетането из къщи. А и от нея разбрах, че ако се събира вода на мястото около глезена, като натиснеш с пръст, ще остане вдлъбнатина. При мен няма такова нещо, значи не се събира вода.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, от аптека. Ами при мен го намалява и някак облекчава още с намазването.

Мерси, ще го потърся. Само не знам как ще го произнеса  hahaha

Не, не мога да си го обясня. Не знам защо, но този крак ми се подуваше повече и когато бях бременна. Изследванията не показаха нищо. Явно кръвообращението в него е по-затруднено и това още повече ме обърква, защото имам една единствена леко разширена вена и тя е на десния крак.  Thinking Личната ми обясняваше, че всичко идва от обездвижването - седя на стол по 8 часа на ден. Може и да е права, защото наистина ми липсва каквото и да е движение, освен шетането из къщи. А и от нея разбрах, че ако се събира вода на мястото около глезена, като натиснеш с пръст, ще остане вдлъбнатина. При мен няма такова нещо, значи не се събира вода.

При мен пък другият глезен изобщо не отича, а само единият. Нямам разширени вени /видимо/, но и доплер на дълбоките вени са ми правили и нямам и вътрешни и не мога да си обясня защо така става. От бъбреци ако е, ще отичат и двата глезена, май, не само единият  Thinking Мистерия  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 17 546
Мерси, ще го потърся. Само не знам как ще го произнеса  hahaha
Ами отзад на гърба, където е етикета с обяснението на български пише "АСАМ - Крем за крака" иначе се водя май хомеопатични тези мазила. Доколкото схващам би трябвало да се чете Краутерхоф. Но ги има вече масово по аптеките и не само този вид. Колегите си накупиха някакво мазило за ставни и мускулни болки с екстракт от дяволски нокът и евкалипт и са много, ама много доволни.

# 14
Най-добрите продукти са на Crevil с много по-добро качество са от другите който изглеждат че са по-малко като количество.
ето тука може да ги видите http://crevil.blogspot.com/

Общи условия

Активация на акаунт