добър ортопед

  • 534
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да помоля майките, които са си водили децата на ортопед скоро да ми препоръчат някои. Синът ми е на 40 дни и ми се иска да направим консултация и ехография при някой свестен лекар, че преди 6 год имахме проблеми с каката. Та сега профилактично да изпреварим нещата. Предвартелно благодаря на всички, които ще дадат съвет. Видях биографията на някой д-р Алексиев, който има сайт в интернет, някой ходил ли е при него и има ли впечатления?

# 1
  • Мнения: 1 347
В Ортопедията в Горна баня и по-точно в Ортомед - центърът е точно до болницата и в него, доколкото знам, си работят специалистите от болницата. Работят със здравната каса, а ако поразровиш тук, ще откриеш и конкретни имена на лекари и препоръки. Аз имам само добри впечатления от там. Поздрави!

# 2
  • Sf
  • Мнения: 978
В самата ортопедия в Горна Баня е д-р Алексиев. Ние бяхме при него - нашата педи изрично подчерта да не ходим при друг.

Казват, че е от най-добрите, сложиха им и нов ехограф миналия месец. Моите лични впечатления са добри, но ние нямахме никакви проблеми, т.е. не ни е лекувал.

Общи условия

Активация на акаунт