Кога трябва да ми дойде?

  • 2 455
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Здравейте! Мисля че преди време имаше подобна тема, но немога да я открия.
Моя позната спря да кърми преди 2-3 седмици и се притеснява, че все още не й е дошло. Моля ви споделете как беше при вас. Задължително ли е когато жената спре да кърми веднага да се поднови цикълът й?
Благодаря ви предварително на мен също ще ми бъде полезна информацията за след време...

# 1
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Magdi
Здравейте! Мисля че преди време имаше подобна тема, но немога да я открия.
Моя позната спря да кърми преди 2-3 седмици и се притеснява, че все още не й е дошло. Моля ви споделете как беше при вас. Задължително ли е когато жената спре да кърми веднага да се поднови цикълът й?
Благодаря ви предварително на мен също ще ми бъде полезна информацията за след време...


Не е задължително. Много е индивидуално. На мен ми дойде около месец и нещо след като спрях да кърмя.

# 2
  • Мнения: 229
Цитат на: Magdi
Моля ви споделете как беше при вас. Задължително ли е когато жената спре да кърми веднага да се поднови цикълът й?

С първото ми дете ми дойде около месец след като срях да кърмя, а с вторите - още кърмех, когото - Изненада!
 Shocked

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 823
az vse o6te karmya po4ti 6 mese4nata si da6teri4ka,ta mi doide predi 4 dni.otkrovenno kazano ,za men tova si be6e golyama iznenada.o4akvah da e dosta po-natatak ili sled kato sprya da karmya

Общи условия

Активация на акаунт