За мишока diddl

  • 789
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 019
Имам приятелка, която живее в Белгия и ми разказва за една нова мания, обхванала тамошните деца - мишокът  diddl. Децата колекционират плюшени мишоци, стикери, тетрадки, лепила, папки, химикали и каквото още се сетите. Най-интересното е, че този мишок не е филмов герой както предположих аз в началото. Но се налага с мълниеносна бързина из Европа. Та въпросът ми е някой виждал ли е тук играчка  diddl или нещо друго, свързано с този мишок, който изглежда ето така:

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
И аз съм върл фен и то от близо 6 години, но в БГ почти не съм виждала Дидъли. Пророних няколко сълзи за първия ми дидъл - откраднаха го в една автомивка.

# 2
  • Мнения: 147
Сега като погледнах мишока отидох да си погледна моя. Diddl e, имам го от няколко години една моя много добра приятелка ми го подари от Холандия обаче. Пробвай във веригата магазини на Бонжур  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 019
Благодаря, terre!   bouquet

# 4
Аз имам възглавница на Дидъл. Тя ми е от 4-5 години, купих са я от Люксембург.

# 5
  • Мнения: 3 376
Не е никак нова тази мания.

Имам го плюшен гушнал рамка за снимка във формата на сърце и го имам на по-голяма рамка за снимка пак.От Белгия са.

В Бонжур не съм виждала такива.

# 6
  • Мнения: 113
аз за тая мания знам, че е доста мащабна в Германия.. а Дидъл съм виждала и да се продават в магазините по разни летища.. просто се оглеждай... или пък ако можш, поръчай на някого да ти донесе.. виж от колко държави имаш избор Grinning

Общи условия

Активация на акаунт