Нормално ли е да иска да яде през 1 час особено нощем ???

  • 313
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравейте мили мами !

От 2 дни имам голям проблем с Бобо. Иска да яде през час, час и 1/2 особено нощем. Денем пак може да го залъжа с нещо и да му отвлека вниманието , но през ноща е някакъв ад. На 4 и 1/2 месеца е, само на кърма сме и съм далеч от мисълта , че кърмата ми е малко защото след като се наяде в гърдата остава доста. За мен има 2 обяснения, но дали е така ? Едното е, че в момента сме в т.нар. Криза на разтежа, а другото, че кърмата ми не го засища. Вие какво ще кажете ? Нормален период ли е това или е крайно време вече да го захраня ? Педиатърката ми още не съм я питала, но относно захранването иска да изчакам до 6-ия месец.
Забравих да напиша, че от това ядене през час, произвеждам двойно повече кърма от преди и през деня е кошмарно като заспи и пак яде през 3 часа - гърдите ми ще се пръснат. Какво да правя - незнам.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
...а зъбите къде ги пропусна? Ако те е болял мъдрец някога - представи си...

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Най-вероятно е просто период,който ще мине.Скокове в растежа могат да се получат по всяко време,така че не е изключено да е това - а другият възможен вариант е да са зъбки,независимо че сте малко мънички още.
Не ми се струва вероятно да е крайно време за захранване - кърмата е толкова калорична,колкото и месното пюре,така че по отношение на засищането на този етап притеснения нямай Grinning По-добре изчакай,както те съветва и педиатърката - сигурно след още ден-два ще се подобрят нещата...или скоро ще се сдобиете със зъбче Grinning

Общи условия

Активация на акаунт