56 ОДЗ Здравец или 76 ОДЗ Сърничка в Младост?

  • 6 712
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 851
Здравейте мами,
Малката е приета в 56 ОДЗ Здравец и е трета резерва в 76 ОДЗ Сърничка /става въпрос за ясленската група/. На второ класиране най-вероятно ще е приета и в 76 -то ОДЗ. И сега се чудя коя от двете е по-хубава. На Сърничка не ми харесва това, че децата от яслата не ги пускали на двора, а ги извеждали на някакъв голям балкон. Тук обаче четох, че в 56-то в яслата ги биели #Crazy Та затова ви моля да споделите опит, как е и в двете градини, за да избера нещо все пак. Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
От мамите във форума съм чела само хубави неща за 76 ОДЗ. Аз имам и приятелка, която е учителка там и също хубави отзиви.
Моето дете е в 64 "Вяра, Надежда, Любов", аз съм супер доволна, но там е ЦДГ Peace

# 2
  • Мнения: 1 949
Запис! Моята дъщеря е приета в 76 ОДЗ Сърничка и е резерва в Карлсон. Чувала съм хубави неща за Сърничка и за това се чудя дали изобщо да чакам 2ро класиране.

didiana, това, че дечицата ги извеждат на балкон (от яслата) съм го чувала за много ясли, така че едва ли би могло да е критерий. А и моята дъщеря ще навърши 3г. през март и ще бъде само около половин година в ясла, така че не се замислям за това  Peace

# 3
  • Мнения: 7 263
Мога да кажа много хубави неща за 56-то ОДЗ и съм го правила, но за яслата нямам идея затова мнението ми надали ще е от полза. Иначе 56-то е прекрасно според мен. Особено две от госпожите, които сега ще вземат 1 -ва група- децата, които попаднат при тях са късметлии Peace

# 4
  • Мнения: 851
Благодаря ви момичета!   bouquet Предполагам, че ще я запиша все пак в 56 ОДЗ. Само малко ме притеснява, че видях една майка да пише, че биели децата за наакан памперс #Crazy.  Но за 76 та пък чувам че имало малко играчки, а и двора им не е много хубав. Знам, че не двора гледа децата, но все пак.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
сина е в 76 но не мога още да кажга мнение - ходи малко
двора е огромен и с много много катерушки
няма сянка, но то и в Младост няма градинки със сянка, та децата са свикнали
персонала който познавам ми харесва
въобще лоши отзиви не съм срещала за 76 ОДЗ, надявам се и да не видя, а това с балконите...ми честно казано на 30!! деца с две лелки предпочитам да са на балкон докато пораснат и могат сами да се гледат
аз съм с породени и не мога да опазя двете си деца при пълна площадка, честно казано не знам как две лели ще се справят с тридесет чужди и непознати едно за друго деца, така че това, че са на балокн - здраве да е - аз с породени зимата също не съм излизала - нямах физическата възможност

но ти си реши сама аз себе си, успех каквото и да решиш и се обади ако се запишете - ние с малката също сме в яслите

# 6
  • Мнения: 1 949
Днес ходихме и записахме малката в 76ОДЗ - ще е в 1 вариант група (за родени през 2006). Надяам се че направих правинлия избор  Hug не че имах голям избор де

# 7
  • Мнения: 170
simba21, 4estitoooo!!!i nie sme 4aka6ti N3 w tazi qsla 1 wariant. dano da imame kusmet na sledwashtoto klasirane. dadoha li ti nqkakwo info za tozi 1 wariant?

# 8
  • Мнения: 1 949
DJAMPALSKA  Hug дано да приемат детенце на следващото класиране. За тази вариант група - направена е с цел да не са заедно деца на по 1г и нещо с деца на по 2г6м и повече, за да не копират по-големите деца бебешките навици и да не "дърпат назад". Децата във вариант групата ще са в ДГ, а не в ясла и ще си имат забавления по музика, рисуване и т.н. На смяна са 1 учителка и една лелка. В общи линии това е, ако нещо се сетиш, питай. Ти госпожица ли си имаш или господин  Heart Eyes

И още нещо се сетих - след тази вариант група, т.е. догодина пак ще са 1ва група, нормална.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 11:15 от simba21

# 9
  • Мнения: 170
simba21, имам си моми4енце.ами в общи линии само в 76 ОДЗ сме резерва. какво ще кажеш за персонала там. имаш ли информация?дано да се вредим и  ние при вас и да обменяме инфооо  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 744
И моите малчугани са приети в І вариант в 76 ОДЗ. Каката също беше в такава група и бях доволна. Мисля, че ще им  е по-интересно, отколкото в яслата, с малчовците. След това ще са първа група и т.н.

# 11
  • Мнения: 170
ааа, и още нещо. много ли се записаха в този 1 вариант, 4е аз раз4итам някои да се откаже и да се класираме ниеее, нали се сещаш....

# 12
  • Мнения: 1 949
Как може да се види кой се е записал? Някъде четох че се разпращали мейли, ама при мен до момента - мейл нъц  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 170
simba21, като си влезеш в профила на детето, нали има статус- там трябва да ти пише записан, вместо класиран.

# 14
  • Мнения: 1 949
да сега вече е така, но преди като писах тук ,си беше като преди  Hug

Общи условия

Активация на акаунт