Подуване на крайниците

  • 2 759
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 035
Привет,

Забелязвам, че почти от месец пръстите на ръцете и глезените на краката ми са ужасно много подути и отекли - така са си през целият ден, не спихват изобщо Rolling Eyes Не мога да си сложа халката, а по принцип преди винаги ми е била леко широка.

За информация не съм бременна и съм си с нормално тегло - 55 кг. на ръст 1,74 см. и нямам абсолютно никакви други оплаквания.

Само да попитам на друг, дали му се е случвало подобно нещо  Rolling Eyes и някакви предположения на какво може да се дължи това? Според вас към какъв лекар трябва да се обърна?
Знам, че като си бременна се дължи на висок албумин, но в моя случаи дали е възможно пак да е такова?

# 1
Направи си  изследвания-Микробиологияия на кръвта. Така се мъчих близо три години,  /ако искаш ще ти разкажа в л с/Имаш ли някакви болки или парене в ставите- дори и нощем?  От опит   знам, че причина за подуването е някаква вътрешная инфекция/ дано не е така/, но направи тези изследвания ще се види. Обърни внимание далии лимфните възли не са се подули, дори и по - слабо! Успех и няма страшно, ще се оправиш!Непременно си направи изследвания на кръвта- микробиология.Отиди на ревматолог- непременно.Защото подобвно нещо преживеях преди 3 години, ходих по различни доктори и никой от тях не се сети да направи освен кръвна картина и микробиологична

# 2
  • Мнения: 2 035
Много ти благодаря lusinka   bouquet
Не съм забелязала никакви други симптоми или поне не са ми направили впечатление до сега.
Иначе питах и в един здравен форум и там ми казаха, че е възможно бъбреци да са, а аз и с тях нямам никакви оплаквания пу-пу!
Ще си пусна едни изследвания, ще имам предвид микробиологията  Peace

И ако не ти е проблем наистина пиши ми на лични да кажеш какво е станало с  теб  Hug

# 3
Тази зима и при мен се появиха такива оплаквания – първо изтръпване на пръстите на ръцете, а после зачервявания и подуване. Бая търпях и скоро отидох при джипито и понеже знае че имам разни екземи ме насочи към кожен лекар, при положение че изявих желание да се прегледам при ревматолог. Какви са вашите съвети и получихте ли подобрение или цялостно излекуване, lusinka?Къде във Варна да се обърна за микробиология на кръвта?






Общи условия

Активация на акаунт