Препоръчайте квартирни бюра, агенции

  • 910
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
здравейте, на всички, които са готови да подадат ръка, когато някой има нужда, па макар и непознат. Имам следния проблем - бяхме измамени от лице, което уж отдава квартира ( едностаен под наем), но така и до ден днешен още не сме се нанесли- вече два месеца Cryпопаднахме в типичната сигурно измама. Не сме от София и намирането на квартира се оказа " мислия невъзможна". Та идеята ми е да събера малко инфо от вас - кои агенции са от " добрите" и... съответно пък ако някой има точно решение за моя проблем нека пише, т.е има познати които предлагат квартира в София - разборайте едностаен. Не сме много притенциозни - идеята е че ни трябва НАИСТИНА СПЕШНО! надявам се да помогнете - знам че в труден момемнт помагате - поне със съвети... Praynig



* Моля, използвайте заглавия насочващи към темата! Тандури

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 19:07 от Tandoori

# 1
  • София
  • Мнения: 6 268
За съжаление, не мога да ти помогна с нищо май. Сблъсквала съм се с този проблем много пъти, не съм открила свястна агенция. Гледат само и единствено печалбата, но не и да ти намерят нещо, отговарящо на критериите ти. Разкарват те на огледи из цяла София, на места, които и самите агенти не са посетили предварително...

Търсене и здрави нерви му е майката - всеки ден рано рано преглеждай обявите за наеми, обаждаш се, ходиш на огледи, гледаш да не се нервираш много и разчиташ на късмет. И аз съм попадала в такава измама, не е хич приятно, ама какво можем да направим... (Нямате ли подписан договор, нещо друго... с което д аотидеш в полицията - не че ще направят нещо...)

Искрено ти пожелавам късмет.

# 2
  • София
  • Мнения: 135
Купуваш вестник "Позвънете" и звъниш по телефона упорито. Всеки ден. Измежду всички агенции, там подават обяви и частни лица.  И зарежи агенциите - кошмар в който парите и нервите ти си отиват безвъзвратно!

Общи условия

Активация на акаунт