Момичета, видях си точицата

  • 1 585
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 173
Сега се връщам от лекар и не мога да си намеря място, незнам какво да правя нито къде да седна....
Хем ми е ужасно хубаво, че най-накрая си видях малката точица, хем малко ме е страх дали ще чуя сърчицето.... Embarassed

Моля се на Господ да е с нас и да ни закриля.

Страх ме е още да кажа на родителите (моите и на мъжа ми), защото не знам дали всичко ще е ОК.
Иска ми се много да ги зарадвам, ама ме е шубе... Embarassed

Целувам ви и ви прегръщам.

После ще сканирам снимчицата и ще ви я пусна. Simple Smile

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами честита точица! Следващият път и сърдечни пулсации да видиш...Знам как се чувстваш, и аз бях така на два пъти  Hands Clap

# 2
  • Мнения: 5 577
Честито Simple Smile
Радвам се, че сподели това вълнение с нас...
Желая ти хубави емоции.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, ама ти и кървене си имала. Тогава още по-силно стискаме палци всичко да е наред!

# 4
  • Мнения: 3 334
Честито и от мен!Дано всичко е наред!Леко бременеене

# 5
  • Мнения: 368
Честито Party
Желая ти безпроблемнна бременност. Мисли позитивно. Всичко ще е наред.
Наистина е страхотно да си видиш точицата.
Поздрави   bouquet

# 6
  • Мнения: 3 562
Честито  Laughing
Пожелавам ти всичко да бъде наред и съвсем скоро да зарадваш близките си  Laughing

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
честита ти точица:)
дано всичко мине леко и сле 9 месеца да гушкакш едно пухкаво мишле:)

# 8
  • Мнения: 1 930
Честита точица!!!!
Пожелавам ти всичко да е наред и леко бременеене

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Дано всичко мине нормално и след 8 месеца и нещо да гушкаш малко бебче

# 10
  • Мнения: 863
честита ти точица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
пожелавам ти  да се превърне в едно сладко пухкаво бебче, което да гушкаш след 7-8 месеца smile3504 smile3504 smile3504

# 11
  • Мнения: 5 393
Честито.Това си е едно страхотно преживяване. #MiltiМисли позитивно.Леко бременеене  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 539
Честито и от мен! Grinning Ние казахме на родителите си след като видяхме как му бие сърчицето (8-ма седмица), ако имаш търпение изчакай, ако ли не - давай!  Hands Thumbsup

# 13
  • Мнения: 2 327
Честито! Аз май най се радвах това като видях, не че нещо собено се вижда Simple Smile
Стискаме паци следващия път да видиш и как му бие съчицето. Но по-добре изчакай до тогава.
А за кървенето в толкова ранен етап - то е нормално понякога докато се закрепя плода. Дано е от това.

# 14
  • Мнения: 4 588
честито doritt   bigdance2 радвам се че всичко вече е наред не се притеснявай да споделиш радостта си с близките всичко ще дъде ок newsm10

Общи условия

Активация на акаунт