Има ли сами мъже около вас?

  • 3 134
  • 42
  •   1
Отговори
А жени? Бихте ли ги свързали едни с други? Имам предвид - познавате някой мъж - изглежда самотник, свестен, отговорен, но някак си не му върви с жените..
Може би работи нещо, където няма жени. Или е от ония хора, които околните сякаш не забелязват. Имате ли такива роднини, приятели?

Какво може да се направи за такива хора?

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
На сила хубост не става.
Това не пречи да ги запозная разбира се Wink

# 2
  • Мнения: 2 005
Да  Peace Вече запознах двама и за сега нещата вървят много добре , но чакам крайния резултат и се надявам да е изключително приятен и за двамата  Joy

# 3
  • Мнения: 3 376
Има да.Повечето са приятели на мъжа ми,които искам да запозная с мои приятелки,но той все не е съгласен,намира кусури,нямало да си паснат Rolling Eyes
Запознах няколко "двойки",но нямаше продължение на филма.

Мъжа ми каза да престана да се правя на сватовница Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 448
Това винаги ми е било много селско и противно, като видят някой дето на определена възраст е сам и все се опитват да го сватосат с някоя.  ooooh!
Сега, ако човека примерно мой познат е видял някоя моя приятелка, която също е сама и е изявил желяние да ги запозная, да, но до там, не и да натрапвам мнението си и да правя предложения за сватосване. Не е моя работа да преценям кой с кого ще си пасне.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Правила съм го няколко пъти, но само веднъж се получи. Какво да правиш - химия Wink Има доста самотни хора около мен, не знам защо така се получава - млади, готини, образовани хора, с добри професии, с широки интереси....ама все не се получава бе Rolling Eyes Уж имат контакти, имат социален живот, не е като да се седят вкъщи...Ама то като не става - не става Sad Понякога се чудя, ако не бях срещнала мъжа си навремето, толкова рано, каква ли щях да съм аз днес newsm78

pasinet, няма що да ти е селско, в повечето случаи става дума за близки приятели, които сами са ни споделяли, че имат желание за връзка, но просто не попадат на подходящ човек, не става дума за натрапване или нещо такова Naughty

# 6
  • Мнения: 2 448
pasinet, няма що да ти е селско, в повечето случаи става дума за близки приятели, които сами са ни споделяли, че имат желание за връзка, но просто не попадат на подходящ човек, не става дума за натрапване или нещо такова Naughty

За такъв случай и аз съм писала, че ще ги запозная, но ми е много неприятно, предимно по възрастни майки бащи и цялата рода на такива хора дето не са семейни по една или друга причина на възраст смятана от обществото , че е нормално това да се е случило и само за това да им говорят и постоянно да им предлагат тоз или онзи. Ей това е много противно, казвам го защото има приятелки на моята възраст неомъжени без сериозна връзка и покрай тях е едно постоянно мрънкане, все едно са някои некадърни да преценят сами за себе си, защо и как да завържат връзка. Повярвайте за някои такива хора това е много болезнено и на самите тях е неприятна цялата тази суетня и мъчене за сватосване.

# 7
  • Мнения: 1 761
Има.И самотни жени и самотни мъже.
Не бих ги запознала.
Не,че имам нещо против хората да са щастливи.Просто съм се убедила,че това,че някой е приятна компания за бира и знае много вицове не е гаранция,че е добър любовник,реже си ноктите,сменя си гащите и си плаща заемите редовно.А тези неща няма как да ги знам,ако само за купони се събираме.

Преди години така една моя колежка ме помоли да ме запознае с някакъв неин приятел,дето много искал да говори нещо с мен.Аз си помислих,че някаква услуга ще иска сигурно.Съгласих се,тя само хубави неща ми каза за него-симпатичен,разбран,възпитан,честен и т.н....За мен беше грозноват,истеричен,капризен,страхлив,неуравновесен,стиснат и много нахален.Едва изтърпях половин час да пием по кафе и едва се отскубнах от него.После имах желание да и оскубя перушината.Що беше решила,че само защото не сме официално женени имаме нещо общо?А аз дори и не си помислих,че срещата е сватовническа-имах гадже,но тя не знаеше за това.

# 8
  • Мнения: 6 417
Аз имам два такива случая и не бяха със стари моми или ергени. Просто реших, че ще си паснат и реших да ги сватосам, без да подозират за тайните ми мисли, естествено. Едната двойка се познаваше, бяхме в една компания, но нещо не се забелязваха. На него казах, че тя много го харесва, а на него обратното. И така след една седмица те внезапно изчезнаха от компанията ни. Бяха отишли заедно на море и после се ожениха. Още са заедно. Другата двойка вече се раздели, но бяха заедно 15 години  Rolling Eyes

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
Имаме необвързани приятели, но лично аз не си падам по сватосването. Виж, мъжът ми е голяма сваха... не особено успешна, засега.Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 386
Приятелите ми ме наричат ''сватовницата''.
Събрала съм над десет двойки, повечето успешни.  Grinning

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Айде и аз в отбора на сватовниците  Peace

Двама мои приятели, които запознах се ожениха наскоро  Sunglasses

# 12
  • varna
  • Мнения: 676
Има,ама за нищо не стават.

# 13
  • Мнения: 5 710
Сами мъже с лопати да ринеш. Жени също.
Не мисля, че за нищо не стават - коя съм аз да кажа кой за какво става. Бих срещала хора, да.  Засега не се е случвало, не ми е много широк социалния кръг.

# 14
  • Мнения: 141
хах и аз все играя ролята на сватовница, а това много изнервя съпруга ми Simple Smile
Аз например съм на мнението, че няма нищо лошо двама човека да се запознаят и ако си паснат може да продължат напред, ако ли не- здраве да е. Човек никога не знае къде и кога може да срещне подходящия човек- това може да се случи по най- странните начини и обстоятелства. Затова по- добре да не отричаме и отхвърляме всяко нещо.
Мен са ме сватосвали преди време. Тогава бях съвсем младичка на около 20 години, но масажиста на баба ми ме беше харесал за снаха и искаше да ме запознава със сина си. Аз естествено се дърпах- беше ми неудобно. После беше спретнал уж " случайна среща" и аз се чудех как да се отскубна от сина му... Confused Той искаше да му ставам жена и да му раждам деца Shocked А аз на тези години изобщо не мислех за такива неща.
А преди това баба ми се беше притеснила, че си нямам гадже. Беше се разболяла и я бяха вкарали в болница. Тя миличката ми беше взела една моя снимка и я беше показвала на младите докторчета Embarassed Малей какъв срам брах след като разбрах. Ами освен това съвсем случайно в групата от млади докторчета се беше паднал един мой приятел- лекар и после ме беше скъсал от базик.

А иначе аз досега съм сватосвала 2 пъти мои приятелки и беше ужасна грешка.  Едната приятелка много си падна по младежа, и на него му хареса тя, но явно не искаше сериозна връзка и за да не я нарани, просто не предприе нищо. Аз го бях предупредила, че ако си играе с моята дружка просто ще му скъсам трътката, та явно от страх не се захвана Grinning
Другата ми приятелка пък е изцяло против сватосването, но и аз незнам как и  повлиях... Сега съжалявам много.. Sad Просто и казах, че имам един приятел, който наистина е много свестен, много е интелигентен, но пък е много праснат в устата. Междувременно той само ме тормозеше да го запозная с някоя приятелка. Та аз я питах дали има нещо против да се запознаят като й дам неговия Skype и тя се съгласи.. Така си говореха доста време, после се видяха. Явно се харесаха, но този приятел явно също не е искал нещо сериозно. Та след цялата тази процедура сега имам виновен приятел и нещастно влюбена приятелка.

Та сватосването е нож с две остриета Crazy

Общи условия

Активация на акаунт