35 ОДЗ "Щастливо детство" в Люлин

  • 6 901
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Знам, че станаха много темите за ОДЗ-тата покрай класиранията, но не намирам инфо за това. Митко е приет там като където ни е ІV-то желание. Там където искам 73 ОДЗ =Маргарита"е 7-ма резерва.  Малко наслуки го посочих, а те взеха че го приеха. Вероятността да го приемат на по-предно желание е малка. Днес ходих дотам говорих със старшата сестра вкара ме вътре показа ми помещението за децата ясла 2. Всичко е ок - чисто, ремонтирано, приветливо. Но моля ви дайте ми информация от извора за това ОДЗ Praynig Praynig Praynig. Някой посещавал ли го е? Доволни ли сте? Въобще всичко, защото вероятно там ще останем!

# 1
  • Мнения: 506
нормална детска градина с добри и лоши учителки и не толкова амбициозна директорка.Децата не се извеждат от сградата на градината,имам предвид на море,екскурзии и т.н. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Янамед детето ти е посещавало тази градина ли? Ако е така напиши моля те повече подробности Praynig

# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
не толкова амбициозна директорка
не бих казала Mr. Green
станах неволен свидетел , на това какво се случва , когато някой не си е свършил работата добре Mr. Green
за извеждането съм съгласна Peace...ама то вече практикували се , защото отдавна не съм виждала толкова дребни дечица на екскурзия newsm78...

# 4
  • Мнения: 1 931
За какви екскурзии става въпрос? След толкова неприятни случаи които се случват, то на никой не му се заема с подобни неща за толкова малки деца. А и аз лично не бих си пуснала детето никъде, ако реша да ходят някъде ще си ги водя аз.
Не го пиша за да защитавам директори, това е мое мнение.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 285
Здравейте! Александра беше там на ясла. За 1 група я преместих в 32 ОДЗ. За 35-то съм доволна от отношението на Директорката, Старшата Градинската сестра. Доволна съм от обстановката в цялата ДГ и от хигиената. Не съм бях доволна от персонала в яслата. Имаше една много свястна госпожа, но тя с пенсионира. Да не си хваля детето, но мисля, че не е от проблемните ( дори беше без памперс, говореше доста и си казваше всичко), но веднъж се случи да се наака и беше хокана много от лелка, която дори ни се пише близка.  Алекс много боледуваше и зимата я спрях, така че не е изкарала цяла година, но като цяло наистина идеята за ясла не е добра, а аз не вярвах като ми говореха.

Друго - рядко извеждат яслената група дори и на двора, а им е много удобно. И разбира се всеки ден и сутрин, и следобяд гледат филмчета.

Успех!

# 6
  • Мнения: 506
съгласна съм ,че е от съображения за сигурност,но това  значи,че не може за завършване на предучилищна група да се организира тържество извън градината напр.или театър,посещение на зоологическа градина и въобще такива неща.Моето дете също е посетило доста места и не му липсват тези неща,просто го дадох за пример.
Градината наистина е чисто,но мисля,че напоследък не е така-една хартийка бебето я изхвърли от количката и аз забравих да я вдигна /това в петък/и след двата почивни дни следобяд в понеделник беше пак там.Но също мога да кажа,че дъщеря ми ходи с розови пантофи,които дори за месец си оставаха такива ,както и подметката им.Така,че наблюденията ми са противоречиви,което е неизбежно за 4год. няма как да са само добри Wink.
Като цяло базата е стара,за времето,което имам поглед нищо не се е променило,но това важи почти навсякъде ,за където се грижи държавата.Познавам и градини,които изцяло са обзаведени с градински играчки на Кетлер,пак държавни.
За сведение ще кажа ,че пак ще ходим там на ясла Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета благодаря на всички, които се включихте Hug НеПоКоРнА също ми даде подробна информация за ОДЗ-то на ЛС Hug За екскурзиите въобще не държа. За мен е важно е отношението на персонала и се надявам да попаднем на свестни госпожи Praynig Аз като че ли все повече се ориентирам към тази ясла. Единственият проблем ми е, че не ми е много близко т.е. в посока обратна на метрото, с което ще ходя на работа и затова исках 73 ОДЗ зад Билата, но здраве да е. В 22 ОДЗ "Великденче" сме чакащ №1, но там мисля да деактивирам желанието и тъй като не мисля, че ще стане за 73-то от септември Митко е на ясла в 35-то.
Янамед сестрата, с която говорих ми каза, че извеждат ясленчетата на двора newsm78Абе то ще си покаже. А вие септември ли тръгвате на ясла? Съясленчета ли ще са децата ни? Много ще се радвам Hug

# 8
  • Мнения: 506
да ние сме там,защото аз си харесвам градината по куп причини Hug,но трябва да знаеш ,че повечето биха избрали *Великденче* води се по-образцова,ако мога така да се изразя Peace
щом имаш избор, избирай сега ти е паднало Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 2 437
 
но трябва да знаеш ,че повечето биха избрали *Великденче* води се по-образцова,ако мога така да се изразя Peace
щом имаш избор, избирай сега ти е паднало Wink


Какво имаш предвид под образцова? Като гледам във "Великденче" от 8 своб.места 7 деца вече са записани, тако че явно там ще си останем чакащ №1 Grinning

# 10
Моите деца и двете са в 35-то ОДЗ. Доволна съм много от отношението на директорката - г-жа Кафеджиева, много съм доволна от отношението на старшата сестра - г-жа Йорданова. Големият ми син попадна на много добри госпожи - Попава и Илиева и много страдаше, когато г-жа Илиева се наложи да отсъства дълго време. Малкият ми син сега е в първа група и попадна при най-добрите учителки, за които бях чувала много пъти суперлативи - г-жа Маркова и г-жа Сотирова. Наистина, когато детето ми беше в яслата, излизането навън беше по-рядко, тъй като част от децата бяха в много по-малка възрастова група. Поне аз така си обяснявам нещата. Отношението на леличките наистина е понякога неприятно. Случвало ми се е да намеря в раницата на сина си бельото му с цялото му ако, без същото да бъде почистено поне с малко водичка. Виждала съм да влиза личното куче на една от леличките в детската градина в спалните на децата. : #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт