Бременност (8 г.с.) и болки долу в дясно

  • 13 679
  • 32
  •   2
Отговори
  • Мнения: 86
Момичета, кажете моля ви, усещате ли силна болка в яйчниците при опъване на тялото, а и не само тогава. Мене ме боли доста от дясната страна ниско долу, предполагам че е яйчника. Чувала съм че с напредване на бременността матката расте и разтяга връзките наоколо ама аз съм още в 8 гестац.седмица и мисля че  рано. Нека някоя от вас сподели ако и тя се чувства по същия начин.

# 1
  • Мнения: 651
inlove,
предполагам че модераторите ще ни натирят в друга тема, защото тази не е дискусионна,
но отговарям бързо  Grinning  не искам да те плаша, но при мен
при първата бременност след 2 мес. започна да ме боли ниско в дясно..оказа се, че органите се притискат..апендицита се е възпалил..и..ми го махнаха.. всишко е ОК, юнака скоро навършва 11..
  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Отиди на лекар.
Може да е обичайно, може и да не е... ние тук можем само да гадаем.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Да, имах такива болки.Казаха, че са нормални.Но за да се успокоиш се консултирай с лекаря си.

# 4
  • Мнения: 518
И мен ме болеше, но в ляво - доктора каза, че може да е дебелото черво - бебето го притиска . Но не ме е преглеждал и нищо не ми е давал да пия. Каза, че такива болки са нормални. Виждам, че твоя случай е малко по-различен, затова най-добре иди на док. Иначе, по принцип тези болки са нормални - матката започва да се разтяга още от самото начало и боли от опъването на връзките. Това знам аз... Blush

# 5
  • Мнения: 2 720
И при мен беше така, даже в още по- ранни седмици-едно предърпване и опъване усещах. Доки каза, че е нормално от разширяването  Peace

# 6
  • Мнения: 127


 Да, имах такива болки.Казаха, че са нормални.Но за да се успокоиш се консултирай с лекаря си.
И при мен беше така.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Да, имах такива болки.Казаха, че са нормални.Но за да се успокоиш се консултирай с лекаря си.
И при мен така  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 5 718
и мен ме боляха много яйчниците в началото на бременността  Rolling Eyes , най-вече около датата, на която би трябвало да ми дойде цикъла
все пак те съветвам и аз да споделиш с д-ра си  Peace

# 9
  • Мнения: 391
Да, имах такива болки.Казаха, че са нормални.Но за да се успокоиш се консултирай с лекаря си.
И при мен така  Peace

И при мен. Нормално е. Peace

# 10
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
A dokato otide6 na lekar,
pii no- shpa,
/izv. se za latinicata/.

# 11
  • Мнения: 1 488
И при мен беше така, даже в още по- ранни седмици-едно предърпване и опъване усещах. Доки каза, че е нормално от разширяването  Peace

Да и при мен така, доста силно си ме болеше, но с времето изчезна болката там
После пък други болки се появяват на други места, така че не се шашкай, като родиш ще ти мине  baby_neutral
Ако можеш да търпиш болката не ти препоръчвам никакви медикаменти, ако ли пък не САМО парацетамол
В ранните седмици до 13тата се оформят всички органи на бебето, така че не е препоръчително да взимаш лекарства

# 12
  • Мнения: 1 049
Пьрвия пьт, когато имах подобни болки бременноста ми завьрши сьс спонтанен аборт. Втория пьт отново се появиха сьщите болки, но постепенно отминаха и родих едно здраво, хубаво бебче. Така че, ние тук само можем да гадаем. Гинекологьт ти ще ти даде най-точния отговор и най-вече времето ще си покаже. Успех.  Hug

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Да и аз имах.Когато ходех на УЗ лягах и свивах краката, защото при опъване ме болеше силно.И на мен ми казаха, че са нормални, но ти си се консултирай, може да е различно при теб  Peace

# 14
  • Мнения: 9 814
И аз имах такива болка ниско долу, напомняща на болката при цикъл. Казаха ми, че е нормална, но все пак се консултирай с гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт