Шестдесета, диамантена, АМЕРИКАНСКА гюрултия...

  • 12 335
  • 306
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 254



AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Indiana_007 - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz (Бистра) - Мартин 11/25/2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни

NC
MissZ
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

Да ни е честита!
Заповядайте!

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 02:00 от ТинаХрис

# 1
  • Мнения: 7 837
Да се насилвах, нямаше да се получи да съм първа. А гледай сега... Simple Smile

Да ни е честит утрешния старт на ураганния сезон. Дано е тихо и спокойно.

# 2
  • Мнения: 2 563
Статия за БГ Мамма в Капитал.

http://www.capital.bg/show.php?storyid=503928

С противни женомразки коментари отдолу, щото не може така вестник да обръща внимание на женски форуми, ама ха, за кви се мислят тия жени. Жените/майките да си седят по ъглите, ше им помагаме да си качат количката в трамвая, ако се наложи, ноооо да не се появяват много-много по централни места.

Да живей българския муньо с или без потник, но задължително с мнение по всички въпроси, включая женските форуми.  Sick

# 3
  • Мнения: 7 837
Хехе, Стоянчо продължава да дебне, къде се пише за форума, за да си навира оплакването от блога  Laughing

# 4
  • Мнения: 7 091
При нас цял ден едни дъждове, едни гръмотевици, едни ветрове, не ви е работа. Дано да мине по-леко ураганният сезон за момичетата на юг, че като гледам тука как е и косата ми се изправя! Praynig

Много ми е интересно утре каква ще бъде тази демонстрация с БГ училището. Човекът, с който говорих по скайп между другото каза, че е в Бостън, което ме учуди, защото реално те преподават с БГ преподаватели по история, география, БГ език и литература. Като видя как е ще ви пиша.  Peace

Джи, не се сърди за репликата ми, не беше чак да съм се ядосвала нещо, ама хич не очаквах да прочета какво става, а пък се бях навила да го гледам ( и аз като Вики не обичам да знам какво става предварително) и просто ми стана едно такова разочаровано, ама грешки стават. Аз не съм се засегнала, надявам се и ти. Репликата ми беше просто изразяване на учудване Simple Smile Peace Hug

# 5
  • usa
  • Мнения: 2 113
Миз, аз имах такива познати - руснаци, прекъснахме всякакви контакти с тях, по желание на съпруга, на мен ми беше неудобно, ама колко по-добре се почувствахме да знаеш. Добре, че той рече и отсече, ако бях аз от неудобство, щяхме още да се мъчим и да се виждаме с тях, а пък бяха такива досадници пълни със съвети за нашия живот  ooooh!.

той и моят мъж отказва да комуникира точно с тези хора, обаче аз все пак се чувам с жената чат-пат. тя си прави труда да поддържа контакт, няма да се правя на надута, я. верно, че обикновено след това в устата ми горчи и се налага да се напъвам да си припомням защо го правя, но явно още не ми е съвсем прикипяло и ми трябват още няколко контакта докато чашата съвсем прелее...

Да или още по-забавното, мислят че съм от Румъния, защото името ми е Румяна и явно им звучи подобно.

моето име е много далеч от румяна, обаче също редовно ме изкарват за румънка. което всъщност донякъде показва все пак някакви познания по география, история и други такива - държавите са съседни, двата народа са славянски - доста силна връзка има все пак  Wink. не е като грешката с боливията, например...

# 6
  • Мнения: 384
Миз, защо Румъния ще е славянска страна newsm78, мисля че езикът им се отнасяше към романската група, ако не греша все пак съм се откъснала от географията преди 4 години Cry
Хиър не се ядосвай простаци всякакви  bouquet
Ей да знаете успокоихте ме мислях си, че само аз имам познати които  ги отбягвам. Първата година ни бяха поканили на едно парти, нови бяхме да се запознаем, а се чувствах като на разпит- къде работиш колко изкарваш и т.н. дори накрая бяха изчислили колко спестяваме и се тюхкаха, че било доста като за новодошли. Втори път не отидохме, още ме е яд

# 7
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Не мисля, че това показва някакви познания по география, защото тези които ме бъркат чистосърдечно си признават, че нямат представа защо са решили, че трябва да съм кръстена на родината си newsm78 и изобщо нямат представа къде е Румъния или пък БГ. И с Боливия са ме бъркали и със страна от Азия, когато се опитвам да обясня че азбуката ни изглежда различно от тяхната - не са чували за кирилица. Тези, които имат някакво понятие са пътували в чужбина и по-специално в Европа.
Ама не се връзвам много - смея се, когато ме питат им обяснявам, показвам снимки и така...

# 8
  • Мнения: 2 185
Записвам се да ви следя, че съвсем ви изпуснах края  Crazy
Честит ден на детето на всички малчугани и непорастнали деца  Heart Eyes
Тина и аз не харесвам Секса и града  Naughty
Хаха тези преводи на имената са голям смях, само че аз съм гледала въпросните филми в Бг и съм свикнала с нашенския вариант на имената, никога не съм знаела как са в оригинал  hahaha
Относно България и Боливия и всички вариации по темата....това ми е най-болното място напоследък  #Cussing out Нали съм нова тук и явно доста ми личи  Laughing, а по цял ден обслужвам клиенти и трябва по 100000000000000 пъти на ден да обяснявам какъв е произхода на този "Куул аксент"  Crossing Arms та се наслушах и наобяснявах по темата къде е България и какво е всъщност  Rolling Eyes . Първоначално отговарях с усмивка, че съм от България, но след първите 300 погледа изпълнени с недоумение превключих на "От Европа съм", реших че като по-голям географски обект ще свърши работа  newsm78 ...но не би...  Tired  Моля препоръчайте ми някакъв диск за редюсване на акцента или добро тату студио, където да мога да си татуирам на челото откъде произхождам, защото всеки момент ще започна да отговарям, че съм от Марс и най-вероятно ще ме уволнят  ooooh! . Та, в този дух на мисли да ви се оплача, как ми забавиха 5 седмици беджа за летището (работя на летището и не мога без него да се придвижвам без придружител) , защото за 5 седмици и 1000 разяснения не им стана ясно, че София не е първото ми име, а града в който съм родена...бяха ми объркали документите. Сошъл секюритито и то ми се забави 5 седмици...явно съм подозрителен тъмен балкански субект, който се нуждае от щателно проучване  Sad .
Миз, защо Румъния ще е славянска страна newsm78, мисля че езикът им се отнасяше към романската група, ако не греша все пак съм се откъснала от географията преди 4 години Cry
Май не спадат към славяните, специално езикът им е наистина към романските, само са придобили от нас членуването след корена, а не с префикс, както е в романската група. Но наистина като чуят всички тук за източна Европа и първо за Румъния се сещат. Явно е по-популярна тук поради някакви причини  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 436
защото за 5 седмици и 1000 разяснения не им стана ясно, че София не е първото ми име, а града в който съм родена...бяха ми объркали документите.

Ако ще те успокои и аз го имах този проблем. Аз даже не съм родена в София, но най-отгоре на визата нали пише issuing post: Sofia и отдолу е фамилното име, та станах София еди-коя-си за кратко Crazy.

Като ме питат откъде съм, казвам Сан Франциско Wink, защото не винаги имам време и настроение да обяснявам защо, как и от колко време съм тук, какво е времето в България сега, родителите ми тук ли са, кога за последно съм си ходила и да отговарям на битовизми тип ядем ли суши и имаме ли телевизия.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 08:13 от Juturna

# 10
  • Мнения: 7 091
Хахха, аз си мислех, че само аз съм била София  Laughing Ако си погледнете обаче паспортите ще видите, че наистина много идиотски са го написали и наистина може да се обърка човек, така че не е изцяло тяхна вината.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 783
Като ме питат откъде съм, казвам Сан Франциско Wink, защото не винаги имам време и настроение да обяснявам защо, как и от колко време съм тук, какво е времето в България сега, родителите ми тук ли са, кога за последно съм си ходила и да отговарям на битовизми тип ядем ли суши и имаме ли телевизия.
Joy
мен са ме питали дали сме имали слуги в къщи  Joy, така и не ми стана ясно защо  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 254
Ще отбележите ли българският ден на детето?
 Въпросът, който най-много ме изнервя, все още, е: защо решихте да дойдете тук?На онези за ТВ или дали гладуваме в БГ, отдавна не се връзвам.

# 13
E, не даже и на първа страница се записвам Sunglasses

Прощапулника мина вчера- А.Джей ще става....фризьор Laughing, но това не стана докато не амхнахме питката, иначе седна и започна да си яде и не обърна и грам внимание на предметите.

А.Джей счупи фотоапарата- купих някакъв евтин, да издържи докато се приберем, поне...Опитах да поправя стария, взеха ми 25 лв, за да ми кажат че е счупен Crazy, питах колко ще струва, уж не знаеха, заявих, че по 5 годишен апарат за $120 няма да платя повече от 50-60лв, казаха, че ще е повече и се оцъкли, като казах, че не искам поправката Rolling Eyes

Плевен е мръсен град, сина ми още е единственото дете, което лази по плочките в центъра и иска да яде фасове.
Отказа напълно пюретата, яде по 2 филии хляб и друго не иска Laughing

Деня на детето в Плевен започна с буря и светкавици в 7ам. имаше нещо от едно фото, май да правят снимки на децата, за половин час рисуваха деца с тебишири и това беше..

Clairette, може ли на лични тел на хотела в Лозенец и някакви ориентировъчни цени на стая с 2 легла + кошара за бебе? Мерси Hug  

Не се ядосвай, че не знаят къде е България, аз казвах, че съм от източна Европа, за тях има разлика и така разбираха по-добре.  

На въпроса защо съм тук- сега е лесно, на същия въпрос като живеех тук-там, казвах, че обичам да пътувам, и без да искам се озовах тук и за изненада останах повече отколкото планирах Mr. Green

И аз не харесвам Секса и града. Тази вечер ще дават "Да обичаш на инат".

Тук ако буташ количка не си човек, или поне така аз се чувствам у дома, гумите още се въртят пред или зад нас на пешеходната пътека, дори на червено доста от шофьорите не спират, едни документи при нотариус правех , 15 стъпала, 20 човека по тях, дърпах си сама количката нагоре. Последния път един човек само ми помогна.

За съжаление още не мога да свикна и не се чувствам на мястото си Sad

отивам да изнамера старата тема, поне да изчета..

Целувки от нас Hug






# 14
  • Мнения: 3 491
миз, конкретно за тази жена, която те заяжда - не бих го отнасяла към неспособност да се приеме друга гледна точка. Според мене тя може би ти завижда, че работиш, но на нея или не й стиска да го направи, или отношенията й в семейството не го допускат, или има нещо друго. Бих я счела за "болна", и не бих й се обяснявала, в никакъв случай пък оплаквала от това какво е натоварването да ходиш на работа и да се грижиш за дом и деца, защото тя само това ще чака - да започне пак да ти лази по нервите и да си цикли нейната. Имала съм случаи на вземане-даване с такива екзеплярки, за радост доста отдавна не ми се е случвало, и макар и да е универсална черта може би, в моя случай са били нашенки.
За мене ако човек се чувства достатъчно добре убеден в избора си, това му дава необходимия емоционален баланс, в състояние е да приеме алтернативите на другите, и не ходи да се нахвърля и да доказва зорлем правотата си.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 15:40 от блажка

Общи условия

Активация на акаунт