една година кърмене

  • 596
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте,

Първо честит Ден на детето на всички малчовци и на техните родители!
Освен това искам да се похваля, че и моето малко момиченце вече е на една година и днес аз имам още един празник, защото мога да кажа, не без гордост,че вече цяла година се кърмиме успешно!  Laughing и нямя да спираме все още
В началото не вярвах, че ще успея да стигна до тук, защото кърменето беше трудно и аз бях доста притеснена. Аз обаче реших, че няма да се откажа въпреки неволите и постепенно с беба намерихме правилния подход. Искам да кажа на всички мами, които сега се колебаят дали да кърмят, че няма нищо абсолютно нищо, което да може да замени тези незабравими прекрасни моменти на близост с вашето дете! Това ще ви промени завинаги и ще даде на детето ви един добър статрт в живота. Не го забравяйте и продължавайте да се борите!
Изказвам и гореща благодарност на всички мами, които ми помагаха през тази година с ценни съвети. Голям поклон   bouquet и продължавайте да бъдете все така всеотдайни. Младите майки наистина имат нужда от това!

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 10:15 от marta7

# 1
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Честит празник и от мен на всички малчовци!!!
А на вас marta7 и малката Катя ви пожелавам поне още една година успешно и приятно кърмене!!!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
Честит двоен празник, Марта! Пожелавам ти още много приятни моменти с кърменето.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 504
Честит и от мен двоен празник!Наслаждавайте се на кърменето докогато ви е добре и на двете!И определено след годинката кърменето става доста по интересно Joy

# 4
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК. И ДОГОДИНА ПАК ДА ИМАТЕ 2 ПОВОДА ЗА ПРАЗНУВАНЕ  Mr. Green  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 674
Честит двоен празник и от мен!  bouquetНие също вече се кърмим почти година.Продължавайте в същия дух.Дано се похвалите и догодина с още една успешна ,,кърмена,, година. Peace

# 6
  • Мнения: 2 477
Честит празник на всички дечица!
Много е хубаво,че се кърмите вече толкова време.
Аз кърмих сина ми малко по-малко от година и ми е ужасно мъчно,че ми спря кърмата.
Наистина тези моменти са несравними с нищо друго,изживяването е неповторимо.
Успех на всички кърмещи мами Hug

# 7
  • Мнения: 6 438
Честито и от мен!
Дано след година пак да се похвалиш със същото  Hug

# 8
  • Мнения: 149
Браво и честито!

И ние имахме двоен празник! И ние продължаваме с кърменето..макар да си мислех "някога" че вече ще приключваме... Wink

# 9
  • Мнения: 502
  Честит празник на патерици!И ние вървим по твоя път! breastfeeding breastfeeding

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Поздравления, пожелавам ви поне още толкова време незабравими моменти на близост!

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Честито и нагодина пак да имаш повод за такъв постинг   Wink   bouquet

# 12
  • Мнения: 3 929
От мен   bouquet за теб и  newsm10 за това, което си написала.

# 13
  • София
  • Мнения: 932
Честито и от мен Simple Smile и поздравления   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт