Олио за максимизиране на тена

  • 2 968
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Здравейте.Прехвърлих доста теми и не видях никъде за олиото за максимизиране на тена.Моля да ме извините,ако повтарям темата.Та на въпроса.Купих си въпросното олио,но нямам идея как се използва,дали трябва да се мажа само с него или трябва преди това да използвам слънцезащитно?
Благодаря на всички,които биха ми дали съвет.

# 1
  • Мнения: 1 645
Ползва се когато вече имаш хубав тен за да го подсилиш и максимизираш.Фактор няма нужда,естествено почернялата кожа има от само себе си фактор 6,така че трябва само олиото да нанасяш.Най добрите олиа и лосиони за максимален тен са тези които съдържат каротен Peace

# 2
  • Мнения: 81
мими23 е обяснила много добре . Аз точно така правя - първоначално използвам нещо с фактор - 10ти или 15ти и след като имам вече хубав тен и смятам, че няма опасност да изгоря, започвам да ползвам олио.

# 3
  • У нас
  • Мнения: 304
Аз ползвам олиото последните 2, 3 дни от почивката ,защото много бързо привлича слънцето , а първите 5, 6 дни със слънцезащитен фактор лосион ,поне 25.Успехът на загорялата кожа е гарантиран и траен , а след плаж такъв лосион от същата серия,миналата година ползвах на Евелин и останах очарована ,макар че съм с 5 бани по рождение smile3521

# 4
  • Мнения: 420
как се казва това олио,на коя марка е и каква цена е,че нещо съм пропуснала newsm78

# 5
  • Мнения: 2 414
Повечето марки предлагат такова олио. Peace
Аз мисля лятото да си взема на Garnier или  Piz Buin. Grinning

# 6
  • Мнения: 779
 ве4е 2 години ползвам само олио за тен без защитен фактор!когато се пе4а,слагам нон стоп-непрекъснато съм мазна и ми е супер приятно-кожата блести,по4ерняла е и много красиво,а и още пове4е привли4а слънце!като излезна от водата все се мажа-..мляко ми е неприятно да мажа Rolling Eyes..взимам си едно за около 4-5 лв от метро-нещо пишеше-каротен олио и моркови hahaha на картинката(но не марката-каротен),спрей е,ползвала съм и по-скъпи,но разлика нямаше

# 7
  • Мнения: 2 414
lanibarbi,от кое олио си доволна?

# 8
  • Мнения: 779
горе добавих поправка-спрей,(като в опаковките на ейвън-на техния спрей за тяло-такава),прозра4но,за около 4,5лв-все от метро го взимам-не се сещам име--но за тея пари ще го откриеш в метро Peace

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
За мен е безотговорно да не ползваш защитен фактор.
За много тъмни хора - поне 10. Но всеки сам си знае.
Аз ползвам мляко на Гарние и олио на Гарние.

# 10
  • Мнения: 189
lanibarbi  аз си взех от AVON за 9 лв,но по принцип съм беличка и ме е страх да не стана много червена и да ме боли щом толкова привлича слънцето,та за това пуснах и темата.

# 11
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
аз имам на нивея,страшно съм доволна,в едно кафяво шишенце е

# 12
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз ползвам Нивеа олио, но едва след като съм почерняла, мажейки се с мляко с висок защите фактор! Тази година смятам да си взема Гарние Амбре Солер. Бяха го спрели за няколко години, но сега пак има.

# 13
  • Мнения: 779
lanibarbi  аз си взех от AVON за 9 лв,но по принцип съм беличка и ме е страх да не стана много червена и да ме боли щом толкова привлича слънцето,та за това пуснах и темата.
....да,привли4а тк се мажеш непрекъснато,...първо не се пускай отведнъж да прави6 тен,защото си бяла и ще изгориш и ще се обелиш.по-умерено за на4ало,но винаги трябва да си намазана..аз под слънцето винаги съм намазана-както казах в моя слу4ай с олио hahaha..2 пъти и след това по-спокойно с пе4енето ще е

Общи условия

Активация на акаунт