След две момчета, третото дали ще е момиче...

  • 7 602
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
здравейте. Имам 2 момчета, но страшно ми се иска да имам момиченце. Наскоро обаче една лекарка ми каза да не си помислям да опитвам защото както тя се изразизи било медицински закон след две момчета, третото да е пак момче. Като се замислих наистина около мен има четири такива случая. Интересно ми е дали около вас има такава тенденция. Надявам се да не е смешно изследването, което правя, но напоследък съм луднала, толкова много искам дъщеричка.

# 1
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Има такива случай около мен,но на мен не ми се рискува.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
 newsm78 newsm78 не вярвам, че е закономерност, просто така се е случило, ако се решеш на трети опит - стискам силно палци за принцеса.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма гаранция Naughty
Стискаме палци и успех Peace

# 4
  • Мнения: 2 131
Едва ли може някой да каже със сигурност дали ще е момче или момиче. Ако си навита на трето, мога да те поздравя и да ти пожелая момиченце!   bouquet

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да не говоря, че един познат има 3 девойки от 1-я брак и 2 от 2-я Crazy

# 6
  • Мнения: 367
Божа работа,но имам една комшика,която искаше момиченце и опита 5 пъти,ама уви само мъжки са!Обаче странното е ,че през едно си приличат като близнаци,такава прилика не съм вярвала,че може да има между братя с по 4 години разлика

# 7
  • Мнения: 58
 Ние сме две момичета и едно момче.Не мисля,че при две момчета има гаранция,че ще се роди пак момче...За всеки е различно.

# 8
  • Мнения: 9 814
Никой не може да предположи, познавам семейство с трима сина, а друго с четири дъщери.

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Глупости! Къде е този медицински закон? Според мен полът на всяко следващо дете няма никаква връзка с пола на предишните деца, защото като цяло е случаен процес. За пример се сещам за жената с 9-те деца - при тях е шарено, има момичета и момчета и определено не са на серии. Чела съм хипотези, че имало връзка с химичния състав на течността при оплождането и съм склонна да се съглася донякъде. Но за мен полът е случайно събитие без връзка с предишни такива.

# 10
  • Мнения: 593
И аз много исках и още искам момиче, но имам няколко познати които които след трети опит пак имат момче.. и се замислям дълбоооко...

# 11
  • Мнения: 1 103
Дано третия път като се  навиеш  да е момиче ще стискаме палци ,но пък с три момчета после ще се радваш на три снахи  Thinking

# 12
  • Мнения: 9 894
....но пък с три момчета после ще се радваш на три снахи  Thinking

а докато дойдат снахите, ще им разказваш приказката за тримата братя и златната ябълка..... както и всички приказки за трима братя  Wink

# 13
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Ееех,това ми е мечтата-2 момчета и третото да е момиченце.Ама ти сега ме хвърли в размисли и страсти.Пожелавам ти от все сърце при трето да бъде една принцеска и задължително да пишеш дали си разбила мита. Wink

# 14
  • Мнения: 3 478
Имам позната с две момчета и накрая момиченце.

Общи условия

Активация на акаунт