Лунната диета през юни

  • 1 423
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Моля ви ако някой знае датите за юни да ги напише.Досега не съм пробвала лунната диета,но мисля да опитам.

# 1
  • София-Варна
  • Мнения: 119
03.06.-21.23ч.
10.01.-7.04ч.
18.06.-19.31ч.
26.06.-14.10ч.

# 2
  • Мнения: 721
И какво се прави на тези дати?

# 3
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами какво, 24 часа не се приема никаква твърда храна. Само вода или фрешове в краен случай.

# 4
  • Мнения: 721
А ефектът какъв е по-скоро - прочистване или отслабване?

# 5
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, какво да ти кажа? Щом не ядеш нищо цели 24 часа, няма как да не смъкнеш някой грам. Но за мен ефектът е по-скоро пречистващ. Опитвах да я спазвам преди години, но лично аз трудно издържам да не хапна нищо едно денонощие. Особено трудно е да си лягаш гладен. Хубавото при мен беше, че след 24 часов глад после и от един залък се чувствах преяла. Ама ако си похапваш стабилно следващите дни, отслабващ ефект определено мисля, че няма.

# 6
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
срам не срам, ще питам пак  Embarassed

как точно се пазеше диетата?
24 часа преди или след?
или 12 часа преди и още 12 часа след  newsm78 ?

едно време (през януари) пробвах да я пазя тая диета с вас, момичета, но не се получи. Три пъти пробвах  Embarassed

От 10 януари досега отслабнах точно 20кг.!!!
Лошото е, че все още кърмя  Embarassed

Казвайте как беше диетата, почвам я от юни. МАМКА ИМ МРЪСНА НА КИЛАТА ГНУСНИ ЦЕЛУЛИТНИ  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 7
  • Мнения: 721
Ясно, мерси   bouquet
При мен ефектът от едно 24 часово неядене ще бъде преяждане на другия ден, много са ми слаби ангелите  Mr. Green

От 10 януари досега отслабнах точно 20кг.!!!

Леле, ти оплакваш ли се  Laughing? Аз от 01-09-2007 до сега съм свалила само 12 кг

# 8
  • Мнения: 5 001
срам не срам, ще питам пак  Embarassed

как точно се пазеше диетата?
24 часа преди или след?
или 12 часа преди и още 12 часа след  newsm78 ?

едно време (през януари) пробвах да я пазя тая диета с вас, момичета, но не се получи. Три пъти пробвах  Embarassed

От 10 януари досега отслабнах точно 20кг.!!!
Лошото е, че все още кърмя  Embarassed

Казвайте как беше диетата, почвам я от юни. МАМКА ИМ МРЪСНА НА КИЛАТА ГНУСНИ ЦЕЛУЛИТНИ  #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Лунува се на самата фаза на луната(24 часа)....,но ако искаш можеш да започнеш 24 преди фазата и да продължиш 24 часа след фазата...Така се получават 3 дена и ефекта е по-голям....Аз лично правя само по 24 часа(през които се пие фреш,вода и чай),защото 3-дневните ми идват в повече....Практикувам Лунната диета вече малко повече от година и половина и съм свалила трайно 24 кг.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 09:52 от TheNMaster

# 9
  • Мнения: 1 121
Аз пък знам, че се приемат само вода и чайове Crazy Пробвала съм диетата и за мен поне не даде особен резултат. Бих казала, че разделното хранене ми помогна много повече Wink

П.С. Гала, как сте с Момчил? Все гледам темата ви в кърмаческия дали няма нещо ново около вас Hug

# 10
  • Мнения: 721
TheNMaster, заинтригува ме определено.
Би ли споделила през тази 1.5 година дали само лунната диета практикуваш и дали е за 24 часа или свалянето на кг може да е резултат и от друга диета
  bouquet

# 11
  • Мнения: 552
Благодаря за инфото, Нинка!
На мене лунната диета винаги ми е действала много добре, затова сега ще се пробвам да изкарам поне 2 дни. Т.е. започвам на течности от довечера. Само трябва да си взема грейпфрут за фреш за моментите когато приритвам от глад и съм съвсем готова да започвам Simple Smile.
Успех на всички, които са решили да лунуват!

# 12
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Райли, благодаря, че питаш  Hug
Добре сме. Сега е по-добре, просто защото сме в провинцията, а там народ - бол! Момчил все някой го разнася, говорят му хората, държат го, и той сега се поочовечи  Party
А аз се възползвам от това и докато майка го гледа аз бягам сутрин рано на една поляна, после докато гледам ДиК карам кростренажора (300-400 калории), а привечер - упражнения за кореми, крака и дупе.
Сега, като се прибера пак в провинцията, почвам и за ръце и гърди.
Пазя и диета, естествено - ям само плодове и зеленчуци, 2л. вода, и два пъти седмично - риба.
Пия и кисело мляко и сирене ям, защото него много го обичам  Embarassed

Така, пак за лунната диета!
Понеже 3 дни са ми много, вие кога почвата точно 24 часовото гладуване?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 423
Понеже 3 дни са ми много, вие кога почвата точно 24 часовото гладуване?
Гала, почваме на 03.06.-21.23ч. и караме 24ч.  Hug

# 14
  • Мнения: 5 001
TheNMaster, заинтригува ме определено.
Би ли споделила през тази 1.5 година дали само лунната диета практикуваш и дали е за 24 часа или свалянето на кг може да е резултат и от друга диета
  bouquet
Само Лунната .....нищо друго и то само за по 24 часа....Пробвала съм и други диети,но самото ограничение,че това или онова не може да се яде ме натоварва психически......Затова веднъж в седмицата лунуването ми е екстра....През другото време си хапвам от всичко без да се ограничавам(разбира се без да се преяжда).....

Общи условия

Активация на акаунт