Стара Загора 51 - Стари муцуни с нови кореми

  • 32 756
  • 281
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Добре дошли!

# 1
  • Мнения: 11 307
Дзак!
Искате ли плажен поздрав от нас? Mr. Green (фотографски, де)
Принцесо, не се прави на скромна, ами дай да те видим. Хапката ми запали любопитството. Praynig

# 2
  • Мнения: 619
Снимки ще има малко по-нататък,щото няма на мойто фото...
Купих си подходящ сутиен и чак Хапката се впечатли  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 9 481
Заглавието ми хареса Mr. Green newsm10

# 4
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Ха сега де ....още по-голям корем ли да пусна???? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 619
Всички завториха,май само аз се ошумолявам,тъй ли  newsm78
Имам три снимчици в аванс,ама нали пусто незная как се публикуват... ши мъ извинявъти  Embarassed
Относно как изглеждах ще ви кажа един голям майтап:отиваме в Петдесятната църква(Пуританската е по-точно казано  Mr. Green ),на излизане се строяваме в редица и всички се изреждат да ни поздравяват и какво става:
На младоженците казват Бог да ви благослови и т.н.,а на нас само едно честито.Замислям се аз защо така,а в това време тия,които ни познават също ни благославят.След някоя минута идва една и вика:Кумовете женени ли са,не са ли...Да се оженят и те  Shocked
Размишлявах и стигнах до извода,че не съм изглеждала както те са очаквали...и са решили,че не сме от църквата  Joy

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 01:38 от Princess of Happiness

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Размишлявах и стигнах до извода,че не съм изглеждала както те са очаквали...и са решили,че не сме от църквата  Joy
Толкова ли греховно изглеждаше? Направо ми събуди любопитството Mr. Green

Вечи, как можеш да питаш изобщо? Мен са ме затресли вече плажните настроения, а до Август има тоооолкова време  Sad

Дони, за твоя корем не важи, освен ако нямаш нещо за хвалене и ти  Wink

# 7
  • Мнения: 855
Мини честито и от тук   bouquet

MTV, абе не можах да загрея и ти ли си с коремка  Rolling Eyes Ако е така и едно голямо честито и от мен   bouquet

А другото коремче на кой е  Rolling Eyes

p.s. Oооо всъщност знам за още едно   Laughing ама не съм прочела да се е похвалила тук, тъй че слагам цип на устата  Crazy

# 8
# 9
  • Мнения: 619
Иииии,ми кажете ми и на мен деееее  Rolling Eyes

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Чакай да взема да ударя едно "запис", че току виж още някоя бременна се появила и аз да я пропусна Simple Smile
Искам да питам авторката на темата - като съм млада муцуна...със стар корем..де ми е мястото Mr. Green

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Искам да питам авторката на темата - като съм млада муцуна...със стар корем..де ми е мястото Mr. Green

Как къде, там където най-ти се ще - в сърцето на Митя  Mr. Green

Вечернице, оплакнах окото. Дано да ме държи още 2 семца...

# 12
  • Мнения: 179
На кого трябва да се оплача,ако детето ми не е  прието в 2 от градините,в които съм подала молба,и които са на 100 метра от  вкъщи? Наистина имам намерение да подам жалба  Sad и съм толков бясна и разочарована едновременно,че не знам какво друго да напиша!Подала съм си молбата в едната градина  2ра подред,а в другата 5та-не че това имало значение,както ми заявиха и двете директорки днес,живея в района и на двете градини и на последно място съм учител,уж имам е някакво предимство!....Към кого да се обърна?(Май най-добре към Арменския поп)  Confused

# 13
  • Мнения: 179
офффффф.......публикувах 2 пъти без да искам!!!Да добавя че 1та директорка ме прати да си запиша детето или в  Самара или в градината до Станционната  или до ЗЗУто щото там илмало колкото си искаш свободни места!!!А  аз живея до ДНАто.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 15:15 от ЛАЛИ

# 14
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
A какви са доводите да ти откажат........и кога е приемния ден на Арменския поп  та и аз да отида? Mr. Green



и казвайте вече коя е другата бременна.......не съм Аз , нито Хера , Джейд  ,  Ива-Ави , Единичката ......
останаха Хапката , Злати , Нелито на Експрес , кой друг newsm78

Общи условия

Активация на акаунт