Почина Лоренцо Одоне - да почетем родителската обич

  • 10 960
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Здравейте, скъпи съфорумци!
Прочетох, че Лоренцо Одоне - момчето, чиято история е вдъхновила създаделите на филма Маслото на Лоренцо, е починал на 30-годишна възраст. Благодарение на маслото, което родителите му са измислили, е спряло разграждането на миелиновата обвивка на невроните, но уврежданията, получени дотогава, са били много тежки, и всъщност те са довели до летален изход.
Нека си спомним конкретно за този велик пример, но и за саможертвеността на родителите като цяло, част от които са и родителите в този форум.  Хубаво е да знаем и да вярваме, че и нашите усилия могат да сторят чудеса - за нашите и за другите деца. Всъщност родителската обич прави тези чудеса!

# 1
  • Мнения: 4 451
Не съм запозната добре със случая на Лоренцо ( опитах да потърся и прочета повече в Гугъл)  Embarassed, но се възхищавам от сърце на борбеността на родителите, както на самият Лоренцо. Поклон пред светлата му памет! Flowers Rose Flowers Rose

# 2
  • Мнения: 1 037
Дълбок поклон пред паметта на Лоренцо. Cry
Мари_Анка , ето от тук можеш да си изтеглиш филма за Лоренцо,http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=73574 разтърсваща история наистина,  гледала съм го много пъти и съм се възхищавала на силата на това дете, какъв хъс за живот и родителите му, каква борба...прекланям се пред безграничната им любов.

# 3
  • Мнения: 3 540
Поклон пред паметта му! Flowers Rose Flowers Rose
Поклон и пред борбенноста на родителите му,които денонощно търсеха лек за проблема на детето си и стози свой труд спасиха стотици деца!
 bowuu bowuu bowuu

# 4
  • Мнения: 774
Поклон пред паметта на Лоренцо!
Прекланям се пред родителите му,който му подариха 20 г. живот  bouquet

# 5
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Мир на праха му. Sad

Гледала съм няколко пъти филма, толкова е разтърсващ, а какво ли е било в действителност.

# 6
  • Мнения: 779
Бог да го  прости ..Гледала съм филма .Само една дума -Прекрасен! Поклон пред силата,която притежаваха  и той и  родителите му !...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 333
Поклон пред паметта на Лоренцо  Cry

Една силна майчина прегръдка изпращам и на невероятните му родители, които са пример за подражание за всички нас!  Hug
Благодаря Ви че Ви има и че подарихте толкова много на вашият син!!!
 

# 8
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Поклон пред паметта на Лоренцо и поклон пред паметта на борбената му майка.


Сили на баща му.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Много силен филм. Много борбени родители. Много истинска история за любовта. Поклон пред паметта на Лоренцо и пред силата на неговите родители.  Sad

# 10
  • Мнения: 918
Един голям поклон и от мен пред паметта на детето и много утеха на родителите!!!

Общи условия

Активация на акаунт