Моля за съвет от ползващите Quinny Buzz !

  • 1 257
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 279
Искам да попитам ,който ползва Quinny Buzz - каква чанта са ползвали или ползват ?
Тази която е отдолу количката ми се вижда малка и въобще има ли някакъв друг начин да се закрепи друга- примерно на дръжката!  Rolling Eyes
Аз вече си я капарирах, ама не се замислих за това, а все пак като сме по разходки ми се струва,че тази отдолу ще ни е недостатъчна Flutter

# 1
  • Мнения: 55
Напълно си е достатъчна.Даже като спряхме да я ползваме количката взех чантата "назаем" от жена ми и си разнасях една бормашина с един куп дюбели и болтове с нея.Още ми липсва...

# 2
  • Мнения: 472
Да и на нас не ни стигаше долната чанта. Единствената чанта, която ставаше за този тип дръжка беше пак Quinny. Купувала съм я от един магазин в Павлово и струваше около 100 лв.  #Crazy

# 3
Аз ползвам на Play тя е доста голяма

www.bobi-baby.com

# 4
Аз ползвам на Play тя е доста голяма

www.bobi-baby.com

# 5
  • Мнения: 279
Да и на нас не ни стигаше долната чанта. Единствената чанта, която ставаше за този тип дръжка беше пак Quinny. Купувала съм я от един магазин в Павлово и струваше около 100 лв.  #Crazy

Аз търсих в интернет да видя нещо на Куини, ама не намерих !
Може ли да ми я покажеш какво представлява чантата. Парите нямат значение, важното е да пасва на количката и да има как да я закрепя някак си Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 472
За съжаление, няма как да ти пусна снимка. Подарих я заедно с количката  Embarassed

# 7
  • Мнения: 4 428
И аз имам тази на Плей. Много е хубава  Peace Ползвам я не само за количка Peace

http://www.kolichki.com/index.php?m=320&prodid=5951&lang=1

# 8
  • Мнения: 279
И аз имам тази на Плей. Много е хубава  Peace Ползвам я не само за количка Peace

http://www.kolichki.com/index.php?m=320&prodid=5951&lang=1

А как се прикача за количката? Пригодена ли е към това Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 717
Има и други модели на Куини чанти, например за Спийди, но става и за Бъз:


 
Иначе нямам допълнителна чанта, освен тази в комплекта, като за връхните дрехи ползвам коша отдолу. Peace Напълно достатъчно!

# 10
  • София
  • Мнения: 8 272
ползвах подобна на показаната.
KENGOL - "обикновенна" спортна чанта ширината на чантата е колкото дръжката. просто скъсявах дръжаката точно колкото да се наниже на дръжката.
100 лв. не ми се виждат много за чанта при положене, че си дал 1500 за количката.
Моята струваше 70-80 лв и то вътре е без никави прегради(стоеше си неизползвана). Вярвам, че бебешките чанти имат доста "екстри"

# 11
  • Мнения: 279
Благодаря ви момичета Hug
Desem, права си за цената на чантата! Аз затова писах, че тя не е от значение, а важното е да си подхожда и да
 си имам начин как да е  сложа към количката и да стои добре Wink

# 12
  • Мнения: 4 428
И аз имам тази на Плей. Много е хубава  Peace Ползвам я не само за количка Peace

http://www.kolichki.com/index.php?m=320&prodid=5951&lang=1

А как се прикача за количката? Пригодена ли е към това Rolling Eyes

Всяка чанта за количка е предназначена да се слага на дръжките. Няма значение каква е чантата и каква е количката. Купи си такава, каквато ти харесва. Ще стане и на тази ти количка, и на друга, ако си купиш  Peace
Тази на Плей /както и всички други, които съм гледала/ има две двъжчици с копчета, които се закачат на дръжките на количката. Може да се сложи и през двете дръжки на количката с дългата дръжка на чантата.
Според мен си е удобен аксесоар  Peace

# 13
  • Мнения: 200
Аз лично купих така наречената "shopping basket"  от ebay. По удобно е от чантите. Има и чанта ,но рядко я взима с мен.



http://cgi.ebay.co.uk/Shopping-Basket-for-Quinny-Buzz-BrandNew_W … dZ1QQcmdZViewItem

# 14
  • Мнения: 279
veselina_s_p, благодаря ти много ! Ами мен нямаше май кой да ме светне, че всяка чанта ще стане  Mr. Green
От къде да знам и аз ,като за пръв път купувам количка и  за пръв път ще ставам мама. Благодаря ти!   bouquet
Има много готини чанти, поне така имам избор  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт