Съединението прави силата?

  • 1 374
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Постоянно някой ми натрапва този лозунг. Написан е със златни букви на парламента, дори, което е показателно за несъстоятелността му. Вътре некви хора се съединяват само, ако имат да си делнат некви комисионни.
Та, така. Сега. Никога не ми е било приятно да се съединявам, ей така, заради силата, видиш ли. Дори си мисля, че колкото една група е по-голяма, толкова би имала по-слаби страни. Примери има достатъчно много.
На кво мнение сте, споделете, че ми е важно, благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 300
В по конкретен план съм индивидуалистка, знаете защо му е дебел врата на вълка. Не обичам груповите "спортове", където вечно зависиш  от някой или мъкнеш/дърпаш друг след себе си.
По абстрактно погледнато има резон в Съединението. Като съединя много жълти стотинки става левче, тоя месец премия,  другия заплата и накрая на годината ей я Рокси с нова кола например.
И държавата  да разгледаме. Никой не плаща данъци и осигуровки, а пък като се съединят всички тези неплатени неща и хоп- държавно здравеопазване. Всички граждани и селяни са културни, пък като се съединят и ставаме некултурна Сила.

# 2
  • Мнения: 4 585
Решил си да минеш Борко по брой пуснати теми? Трудна работа.
Лозунгът не е ли "Съединение - то прави силата"?

# 3
  • Мнения: 118
Вече не се ли казва -тимбилдинг?
По темата-съединението не се състоя.Остана само силата.Нека силата бъде с нас!

# 4
  • Мнения: 3 423
Като се наака някой, по удобно е
вината да бъде поета от групата.

# 5
  • Мнения: 677
Решил си да минеш Борко по брой пуснати теми? Трудна работа.
Лозунгът не е ли "Съединение - то прави силата"?

Вълк, но и статистик и анализатор.
Лозунгът е: Сговорна дружина-слепи ги ражда.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 17:44 от тони сопрано

# 6
  • Мнения: 984
Хаха, групово измиване на наакано парламентарно дупе.

Но виж форОма - съединението наистина е сила. И за добро и за лошо.

Мисля, че повечето хора в нашата страна все пак са "социални животни" /цитирам Ноам Чомски/ и това като че ли е единственото останало зачетето човешко право тук /право на сдружаване/. Защото отдавна няма "свобода на словото", "свобода на печата", "свобода на избора", "свобода на личността". Ако се зачитаха тези права щеше да е безмислен лозунгът "съединението прави силата".

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 17:44 от Хатшепсут

# 7
  • Мнения: 604
Хаха, групово измиване на наакано парламентарно дупе.

Но виж форОма - съединението наистина е сила. И за добро и за лошо.

Мисля, че повечето хора в нашата страна все пак са "социални животни" /цитирам Ноам Чомски/ и това като че ли е единственото останало зачетето човешко право тук. Защото отдавна няма "свобода на словото", "свобода на печата", "свобода на избора", "свобода на личността". Ако се зачитаха тези права щеше да е безмислен лозунгът "съединението прави силата".


За форума и аз съм ЗА!Тук лично аз намерих приятели и разбиране-от това имам нужда!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Моят любим приятел гей ми беше подарил колаж на НС с надпис "съвкуплението прави силата".
Не е за всеки да е абсолютен индивидуалист. Трябва или голяма сила на характера, или лека психопатия.

# 9
  • Мнения: 673
  Кой ти гледа лозунги?!
   Важен е принципа! Naughty
  А принципа е олицетворен от следната сентенция: " Като се насер.м ,сите мухи събЕрем, а като се разядем, на ни една не дадем!" Thinking

# 10
  • Мнения: 3 447
Правилното разпределение на ролите прави силата.

# 11
  • Мнения: X
Да, съединението прави силата, при положение,че всяка жаба си знае гьола и гарван гарвану оЧо не вади.

# 12
  • Мнения: 2 161
Колкото сме по-малко,толкова съм по-спокойна.Току така не се съединявам.Но ако реша да се боря за нечия свобода,ей така,затворя очи и ударя по глобуса,то ще разкъсам блузата си,ще се разголя и ще поведа много,стотици,хиляди.Ето като тази:http://oshte.info/004/00104/12/1112/Liberty.jpg.Така да,приемам го съединението.Но за всеки ден предпочитам крайно интимно общество.И така,да ви кажа,съм се чувствала по-комфортно.

# 13
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Да.
Съединението прави силата.
Друг въпрос е , че " нещата " се израждат, по принцип.
То е като раковите клетки.
Във всеки организъм се срещат.

# 14
  • Мнения: 1 212
А бре не беше ли на 6-ти Септември това ... Съединението , де ? newsm78
Днес не беше ли друго събитие  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт