Котка и тапети???

  • 902
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 98
В целия апартамент сме залепили тапети, нямах друг избор, защото стените са изключително криви и неравни. Котката ми постояно си точи ноктите върху тапетите в коридора, ъглите вече са разпокъсани. Въпроса ми е следния как мога да го отуча от това драскане. Да напръскам с нещо тапетите или има някакъв  друг начин.... Моля ако некой вече е минал през това да помага  ooooh!

# 1
  • Мнения: 3 770
Ще си купиш две препарата и една драскалка за котки , където да си точат ноктите.Единия препарат е отблъскващ - с него пръскаш тапетите , а с другия , който е привличащ напръскваш драскалката. За препаратите питай в специализираните магазина.  Peace Ако котката е вече с изградени навици , ще видиш трудности , докато я отучиш.

# 2
  • Мнения: 1 731
Ще си купиш две препарата и една драскалка за котки , където да си точат ноктите.Единия препарат е отблъскващ - с него пръскаш тапетите , а с другия , който е привличащ напръскваш драскалката. За препаратите питай в специализираните магазина.  Peace Ако котката е вече с изградени навици , ще видиш трудности , докато я отучиш.

 Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 98
Благодаря, ще попитам още днес. Не бях чувала за такива препарати. А тапетите отскоро започна да ги къса

Общи условия

Активация на акаунт