Център Гинека - доц. Чакалова ?

  • 5 515
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте. Записах си час при доц. Чакалова от мед. център Гинека, но искам да събера някаква информация , както за центъра, така и за гинеколожката. Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 24
Ще те разочаровам.Тази за нищо не ставаше искаше да ми гори несъществуваща раничка(при 10 гинеколога ходих и нямах а тя я виждала и искаше да ме гори)По-добре иди при някоя друга-мое мнение.

# 2
  • Мнения: 268
Здравей и аз да се включа с отрицателно мнение за д-р Чакалова.
Преди време ходих при нея понеже имах липса на менструация, назначи ми лечение с противозачатъчни.Пих ги 6м. и ми идваше цикъла.След като ги спрях не ми дойде и пак отидох при нея, каза да продължавам а като реша да имам бебе да отида да ми назначи други хапчета. Изследвания почти никакви не ми пусна. Отидох тогава в ендокринологията в която ме приеха и след много изследвания се откри причината за липсата на цикъл е че имам макроаденом с р-ри над 1 см.
при което е абсурд да имам бебе.Не те съветвам да ходиш при нея.

# 3
За мен Чакалова не е никакав специалист. Доцент Мариа Попова от пета градска е най- добрата и всепризната в областа на гинеколог-онколог.Не си губете времето при други измислени лекарил

Общи условия

Активация на акаунт