Дрехи от ревюта и разпродажби

  • 6 020
  • 25
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Виждала съм да пише тук и там горното, не съм имала време да вляза и да погледна. Обаче сега едно такова магазинче цъфна и до нас. (И там още не съм влизала.)
Това ли е новата "мода" на малките магазини за дрехи? Преди бяха "Маркови дрехи", после станаха "Аутлет"- и, сега "От ревюта".
Много ревюта, много нещо.  Laughing Ще рече човек, че София е новата световна столица на модата.  Flutter
Доколкото знам, дрехите от ревюта се връщат обратно и си се продават като нови.  Wink

# 1
  • Мнения: 22 343
Просто поредната маркетингова стратегия да се продаде нещо, за което човек иначе не би дал толкова пари. ))))
Ама като ти е от ревю дрехата си е друго. ))))) Wink

# 2
  • Мнения: 3 459
Просто поредната маркетингова стратегия да се продаде нещо, за което човек иначе не би дал толкова пари. ))))
Точно!

# 3
  • Мнения: 1 802
Просто поредната маркетингова стратегия да се продаде нещо, за което човек иначе не би дал толкова пари. ))))
Точно!
Подкрепям и аз.  Peace
Сякаш нещо не могат да ни излъжат напоследък  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
ха, явно около нас още не са направили подобни, затова не ги знам  Thinking Mr. Green Обаче звучи смешно  hahaha

# 5
  • София
  • Мнения: 6 767
Това не го бях чувала/виждала.  Joy
От ревюто - химическо и дрехата се продава като нова. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
може би това ще замести магазините втора употреба, макар че не съм сигурна   Laughing

# 7
  • Мнения: 2 401
Аз пък съм сигурна, че при нас неотдавна  два секънд хенд магазинчЕта осъмнаха като  Маркови дрехи и Аутлет  Laughing. Значи да очаквам скоро ревюта..

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
а пък при нас всеки неуспешен магазин за каквото и да е се префасонира в Шик, Мик и т.н. Аман.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз пък съм сигурна, че при нас неотдавна  два секънд хенд магазинчЕта осъмнаха като  Маркови дрехи и Аутлет  Laughing. Значи да очаквам скоро ревюта..
Пък "бутикът" в нашата кооперация беше "Маркови дрехи", сега се смени с "Втора употреба".  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 094
Крайно време е и магазини "извън употреба" да се навъдят......

# 11
  • Мнения: 1 417
Не съм ги виждала аз тези `модни` магазини още, но имам приятелка която е манекенка в Москва и тя ми е казвала, че след ревютата им предлагат дрехите на около 30% по-ниска цена, съмнявам се обаче че в бг. има чак толкова ревюта, че чак пък и по магазини да ги пускат дрехите newsm78

# 12
  • Мнения: X
Аз съм влизала в такъв магазин. Дрехите не са от наши ревюта - не са български. Това просто е разновидност на "Дрехи от Европа" Laughing

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм влизала в такъв магазин. Дрехите не са от наши ревюта - не са български. Това просто е разновидност на "Дрехи от Европа" Laughing
Сигурно защото звучи по-добре, къде е втора ръка, къде е дреха от ревю (а в главата ти веднага тръгва фешън канала с Баленсиага, Диор и Шанел).  Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 342
Това да не е като Second hand на маркови облекла? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт